Nahoru ]

Cesty po Kopaninách...

Hrad Brač...

Mohyla Milana Rastislava Štefánika na Bradle

Z židovského hřbitova v Sobotišti.

Artefakty... (vyrobeno v roce 1946).

 

 

Vítám vás v novém týdnu. Co mne zaujalo minulý týden. No, patrně to co vás... Jak chemik Miroslav Kalousek, ministr a ekonomický expert má v ekonomice jasno:  "Prožrali jsme to, proflákali. Zlaté časy v Evropě skončily". Bez komentáře, vše už vyjádřil pan Horáček: "Tenhle dnešní ministrův žvást není jen blbý. Je vůči stále ohromnému počtu slušných a pracovitých Čechů nesnesitelně drzý."

Ježíš měl manželku, zřejmě Máří Magdalenu, naznačuje nalezený papyrus

Tvrzení, které má vzhledem ke svému kontextu výbušný charakter, se objevuje na fragmentu starověkého papyru, jenž se nedávno vynořil ze soukromé sbírky. Obsahuje úryvek apokryfního evangelia psaný koptštinou, v němž Ježíš hovoří o své ženě. Představa, že Ježíš měl manželku, jde zcela proti oficiálním doktrínám většiny křesťanských církví.


Myši krmené geneticky upravenou kukuřicí uhynuly dříve, trpěly rakovinou

Pokusné myši krmené americkou geneticky upravenou kukuřicí NK 603 uhynuly ve francouzském výzkumu mnohem dříve než ostatní, jimž byla podávána běžná potrava. Většinou onemocněly rakovinou. Výsledky jsou alarmující, konstatoval podle deníku Die Welt Gilles-Eric Seralini z Caenské univerzity.


Nejlepší VIDEO sopky všech dob: 30 metrů od žhnoucího kráteru

Tak blízko rozžhavené lávě kráteru Marum se zatím nikdo nedostal. Podívejte se na jev připomínající křesťanskou představu pekla...

Název článku není žádné vychloubání – přesně tak se totiž video opravdu jmenuje: „The most incredible volcano video of ALL time“. Nazval ho tak jeho autor, Geoff Mackley, muž, kterého vidíte většinu času ve videu. Až se na tento krátký snímek podíváte, asi s námi budete souhlasit, že ani moc nepřeháněl...


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 26.9.2012
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars a Venuše. Pozor na nedělní úplněk.

Mějte se hezky...

Hade, 23.9.2012