Nahoru ]

Pravidelní čtenáři mých stránek jistě ví, že kromě záhad se s nadšením věnuji také fotografování a lektorování. Když se všechny tyto zájmy spojí, vznikne kurz digitální fotografie :-). Zvu všechny vlastníky digitálního fotoaparátu na květnový dvoudenní kurz, který se uskuteční v Nymburce.
Bližší info najdete
ZDE


 

Vítám vás v novém týdnu. 

"Víte, každý vědec má určitou představu o tom, jak by měl jeho experiment probíhat. Jinak by ten experiment vůbec nedělal. Má jistá očekávání. Jenže očekávání se záhadným a zcela podvědomým způsobem promítají do skutečnosti. Znáte nějaké studie o vědecké předpojatosti?“
„Ne.“ Evans zavrtěl hlavou.
„Dobře. Jednoduchý příklad. Do dvou různých laboratoří jsou na testování poslány geneticky totožné krysy.
První laboratoři řeknete, že u krys byla křížením zvýšena inteligence, takže bludiště zvládnou rychleji než obyčejné. Druhé laboratoři oznámíte, že krysy jsou hloupé a bludiště zvládají pomalu. Vrátí se vám výsledky – v první laboratoři jsou krysy rychlejší, ve druhé pomalejší. A přece jsou geneticky totožné.“

Michael Crichton, ŘÍŠE STRACHU

Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


V Irkutské oblasti hledají spadlé UFO

Pohotovostní skupina pátrá po neidentifikovaném kosmickém objektu, který spadl včera večer v Irkutské oblasti. Ve čtvrtek asi tak ve 22:30 uviděli obyvatelé osady Vitim v nebi záři doprovázenou svištěním. Potom následoval výbuch.


Vědci se nemohou dostat k irkutskému UFO

Ruští astronomové hodlají zřídit v létě 2012 výpravu k neznámému kosmickému objektu, který spadl v noci na pátek na severu Irkutské oblasti.


Záhadné rány v Clintonvillu jsou zpět, konečně se vynořil i zvukový záznam

Koncem března přilákalo nenápadné americké městečko Clintonville ve Wisconsinu nevídanou pozornost. Z ničeho nic se tam totiž začaly ozývat záhadné rány spojené s otřesy půdy. Když už se zdálo, že tajemné zvuky pomalu odeznívají, vrátily se v plné síle. A s nimi se konečně vynořil i zvukový záznam.


Erich von Däniken - rozhovor
 


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 18.4.2012
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars. Je určitě na místě varování před jeho silně nepříznivým vlivem.

Mějte se hezky...

Hade, 15.4.2012