Nahoru ]

Dvě fotečky podzimní z vycházky s Bestií :-)

 

Vítám vás v novém týdnu.

"A kam máme dát tyhle, Rózo Davidovno?" zeptala se žena s očima upřenýma na tělo útočníka.
Napadlo mě, že před hrdiny fantastických knížek takovýto problém nikdy nevyvstane. Četní pobití nepřátelé prostě zůstanou ležet tam, kde padli, a potom už nějak zmizí sami od sebe. No dobře - dejme tomu, že na otevřeném prostranství je odklidí mrchožravá zvířata a ptáci. Ale v místnosti? Těla je přece třeba někam pochovat. Takže vedle každé vesničky, kolem níž svými hrůzostrašnými zbraněmi mávají hrdinové akčních filmů, musí být zvláštní hřbitov pro poražené nepřátele."

Sergej Lukjaněnko - Nanečisto

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Jak dlouho nám ještě budou padat satelity na hlavu?

Za poslední měsíc jde už o druhý případ pádu vyřazeného satelitu z vesmíru. Spousta lidí se ptá jak mohou být ti, co družice do vesmíru vysílají tak nezodpovědní, že je nechají nekontrolovaně padat na lidi. A je toho spousta, co na nás může všechno spadnout, odhaduje se, že kolem Země obíhají desítky milionů kusů různého smetí jejichž celková hmotnost je neuvěřitelných 5500 tun. Hodlá někdo se stále rostoucím nebezpečím něco dělat?


 Moc krásné video sobotní erupce na Slunci:


Vědci objevili nový prostor, je přesvědčen český fyzik
Jaderný fyzik Mikuláš Kuzmiak bádal i v tajném ústavu bývalého SSSR. Část odborné veřejnosti odmítá objev CERN jako chybu metodiky, on je ale přesvědčen, že ověřování dokáže, že nový prostor byl skutečně objeven.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 26.10.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden nejsilněji působí Saturn, síla ostatních planet je vyrovnaná. Pozor na velmi nepříznivý vliv Venuše.

Mějte se hezky...

Hade, 23.10.2011