Nahoru ]

Podzimní, pavoučí fotečky...

Vítám vás v novém týdnu.

"Supermarkety si někdo vymyslel pro mnohodětné rodiny. Kdežto supermarkety s nepřetržitým provozem pro misantropy. Normální člověk se uprostřed noci rozhodně nevypraví nakupovat do obrovitého velekrámu. Láhev vodky pro pokračování pitky je rozhodně snazší koupit ve stánku u metra. Nabírat si plný vozík potravin mezi jednou a druhou po půlnoci je spíš úděl těch, kdo baží po životě na neobydleném ostrově."

Sergej Lukjaněnko - Nanečisto

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


V Saudské Arábii nalezli 9 000 let starou, vyspělou civilizaci (video)

V centrální části Saudské Arábie u Al-Maqar (čti al makar) byly objeveny archeologické důkazy o tom, že starověká společnost chovala zdomácnělá zvířata, včetně koní, již před 9 000 lety, tedy o 4 000 let dříve, než se kdysi myslelo.

Civilizace byla pojmenována jako al-makarská a z naleziště se podařilo sesbírat 80 artefaktů, např. mumifikovaných koster, spřádacích a tkacích nástrojů, soch zvířat, jako např. pštrosů, sokolů a metr vysokou bystu koně. Archeologové také objevili hrob koně.


Jak jsme bojovali o Slovensko v roce 1919
Tiskem prosakující právy o tom, že fenomén telegnoze (clairvoyance) se pokoušeli v dobách tzv. studené války využít pro vojenské účely Rusové i Američané (např. projekty MK-Ultra a Star Gate), později i Číňané, naše akademická obec vždy považovala za absurdní. A přitom existují důkazy, že fenomén clairvoyance (tehdy též jasnovidění) byl na začátku minulého století využíván při rozvědné činnosti nově vznikající Československé armády.


Panoramatická, virtuální prohlídka Macchu Picchu


Nad Kansas City se objevilo UFO, viděly ho desítky lidí

V tomto týdnu se nad Kansas City v americkém Missouri objevila záhadná světla. Obyvatelé, kteří je spatřili, si kladou otázku, zda náhodou nešlo o návštěvníky z mimozemské civilizace. Podivný svítící objekt na noční obloze natočil v pondělí jeden z místních občanů na mobilní telefon.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 12.10.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden nejsilněji působí Saturn a Venuše, síla ostatních planet je vyrovnaná. Pozor na úplněk 12.10.

Mějte se hezky...

Hade, 9.10.2011