Nahoru ]

Odraz...

Vítám vás v novém týdnu. Za nejzajímavější událost minulého týdne rozhodně považuji zprávu o tom, že vědci ve výzkumném středisku Gran Sasso zveřejnili v pátek důkazy, z nichž  vyplývá, že objevili neutrina pohybující se větší rychlostí než je rychlost světla. Pokud by se vše potvrdilo, znamenalo by to dokonalou revoluci ve světě fyzikálních teorií. A filosofické aspekty, z toho všeho vyplívající, by byly také zajímavé :-)

"Koťa si na živobytí vydělával dosti originálním způsobem - psal črty a povídky pro bulvár. Údajně dokumentární. Všelijaké příběhy matek, co se spustily s vlastními syny, útrapy homosexuálů, kteří se zamilovali do partnera s normální orientací, zápisky zoofilů, planoucích vášní k dikobrazovi, či vyznání nezletilých školaček, svedených sousedem nebo třídním učitelem. Veškeré tyto sračky vyráběl na metry zejména ve chvílích, kdy ho jeho prozatím poslední milovaná bytost opustila. Jakmile se jeho pohlavní život normalizoval, přecházel k senzačním zprávám o létajících talířích a přízracích, k příběhům z osobního života celebrit, k zednářským spiknutím, židovským piklům a tajným komunistickým plánům. Co přesně to bude, mu v zásadě bylo jedno a vyznával jen dvě základní varianty - jen o sexu, nebo zcela bez sexu."
Sergej Lukjaněnko - Nanečisto

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Na Zemi má dopadnout další, nebezpečnější satelit

Už na konci října nejspíš vstoupí do atmosféry dvou a půl tunový německý teleskop Rosat. Odborníci dávají současné kolapsy starších satelitů do souvislosti se sluneční aktivitou, která má navíc vstoupit do maxima v roce 2013.


Sestoupilo lidstvo z hvězd?

Je lidstvo výsledkem evolučního vývoje? Nebo naši praprapraotcové přišli na matičku Zemi z vesmíru? Zdá se vám to jako teorie přitažená za vlasy? Posuďte sami.


Imunologie - věda versus pavěda

Základním úkolem imunitního systému je obrana proti nejrůznějším patogenům, a kromě toho také odstraňování různých abnormálních (nádorových, poškozených) buněk z těla.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 28.9.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden nejsilněji působí Venuše, síla ostatních planet je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 25.9.2011