Nahoru ]

Altán

Rampouchy...

Podvečer ...

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden byl na podivnosti velmi bohatý, ale mne zaujala galerie fotografií přibližující nám pustnoucí a umírající americký Detroit.

"Když zaprší, kytky rozkvetou, když ne, tak prostě uschnou. Ještěrky žerou hmyz, a ptáci pak sežerou je. Ale nakonec stejně všichni umřou. Umřou a vyschnou na troud. Jedna generace odejde a jiná ji vystřídá. Když jedna generace odejde, nastoupí další, to je pravidlo. Každý žijeme jinak. A každý jinak umíráme. Ale to není důležité. Nakonec zůstane vždycky jen poušť. Jedině ta přežije."

Na jih od hranic, na západ od slunce, Haruki Murakami

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


 Není vyloučeno, že na Zemi žijí mimozemšťané. A prý to není sci-fi
Někteří vědci tvrdí, že civilizace z vesmíru zanechaly komplikovaný vzkaz v naší DNA.


Rumunské čarodějnice proklely vládu

Rumunské čarodějnice ve čtvrtek proklely rumunskou vládu a prezidenta, protože nesouhlasí s tím, že by měly podle nového nařízení poprvé ze své činnosti platit daně. Před budovu vlády a prezidentský palác pohodily čarovnou směs z kočičích exkrementů a mrtvých psů.


Posun magnetického pólu směrem k Rusku se do dnešních dnů zatím nejvíce dotkl mezinárodního letiště Tampa v USA. Toto letiště uzavřelo svojí primární dráhu a ta bude uzavřená do 13. ledna z důvodu překreslování číselného označení na každém konci pojezdové dráhy. Uzavření západní dráhy současně povede ke zvýšené aktivitě na paralelní východní dráze a tím způsobí více hluku v obytných oblastech. Překreslování čeká i jiné dráhy a to postupně, aby nezpůsobilo přetížení letiště. Podle tiskové zprávy National Geografic se magnetický pól Země posouvá směrem k Rusku rychlostí 40 mil za rok z důvodu změn magnetického pole ve středu planety.
Poslední známé přepólování naší planety proběhlo před 780000 lety. Není tajemstvím, že současná doba je ve znamení stále rychlejšího oslabování magnetického pole a čím dál rychlejšího úprku severního magnetického pólu. Z toho všeho vycházejí spekulace o tom, že žijeme na začátku přepólovaní naší planety. Možnými aspekty toho všeho se zabývám ve článku "Rok 2012".

Zdroj: http://www.earthfiles.com/


Minulý týden jsem se vložil odkaz na mrtvé ptáky padající v Arkansasu z oblohy.
Celý fenomén ovšem nabyl mnohem větších rozměrů.
Doporučuji vám seznámit se s článkem a diskusí na této adrese:
http://osud.wordpress.com/2011/01/03/zajimave-spekulace-se-tahnou-internetem/
Sám jsem do diskuse přispíval také několika odkazy.


Mainstreamová media již problém přestal bavit, ale řekl bych že teprve nyní nabývá skutečně na zajímavosti. Určitě i kvůli tomu, že podivná hromadná úmrtí zvířat se neomezují jen na ty zmíněná ve sdělovacích prostředcích ale jsou  mnohem rozsáhlejší.
Stačí se podívat na podrobnou mapu na Googlu.
Otázka je, zda mají tyto události něco společného se změnami magnetického pole Země, nebo se jedná o něco jiného.
Zajímavé je kupříkladu toto video:

 


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 12.1.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Saturn, Mars a Jupiter.

Mějte se hezky...

Hade, 9.1.2011