Nahoru ]

Let...
 

Vítám vás v novém týdnu. Naším státem cloumají vášně okolo Šluknovského výběžku. Zdá se mi, že pokud se politika vlády a parlamentu urychleně nezmění, tak se tento malý kousek republiky velmi rychle rozšíří na její zbytek... Myslíte si, že v prosperující společnosti se mohou sociální problémy rozrůst na takovéhle tahanice? Mimochodem, docela mne zaujala následující zpráva: Ubytovny na Romech vydělávají, rodina platí za jeden pokoj i 12 tisíc. Pohoda, ne?
Nu a myslíte si, že se sociální napětí a zloba soustřeďuje jen na ty s jinou barvou pleti? Ale kde že...
"Jeden a čtvrt milionu nafoukanců, kteří vše vědí nejlíp, každému radí, peněz mají jako šlupek a jejich příšerná mluva je pro smích všem od Šumavy po Beskydy."
Připadá vám, že to s námi myslí náš stát a vláda dobře? Z omylu vás vyvede následující zpráva...:
Armáda cvičí ve Štěpánově potlačení demonstrace
Štěpánov – Nejrozsáhlejší cvičení sil podpory Armády ČR s názvem „Boleslavská hradba 2011“ probíhá tento týden na základně ve Štěpánově. Zapojily se do něj na dvě stovky vojáků.
V zásobovacím skladu nacvičují například potlačení demonstrace, evakuaci raněného vrtulníkem či vybudování zbrojního a muničního skladu v poli. Zapojeno je 21 útvarů a zařízení Sil podpory Armády České republiky.

Tématem je procvičení přijetí aliančních jednotek na území České republiky a jejich podpora hostitelským státem.
Vřele doporučuji si pozorně prohlédnout fotografie...
A ještě jedna tisková zpráva:

Festival za demisi vlády
tisková zpráva

FESTIVAL ZA DEMISI VLÁDY, 21. 9. 2011, Praha - Klárov, 15 - 20 hod.

Pořádají : Iniciativa za demisi vlády, Už stačilo

Podporují: NAL, Hnutí za přímou demokracii, SDS, ProAlt, Alternativa zdola, Ne základnám a další.

Neformální občanské iniciativy Iniciativa za demisi vlády a Už stačilo ve spolupráci s dalšími sdruženími pořádají dne 21.9.2011 v Praze Festival za demisi vlády. Tato akce je organizována s cílem umožnit občanům projevit nesouhlas s vládou České republiky a jejími kroky, jež vedou ke zhoršení kvality života v naší zemi.

Je to náš první krok na cestě ke změnám, které narovnají volební podmínky, umožní lepší kontrolu politiků občany, zavedou trestněprávní odpovědnost politiků za jejich činy a zajistí větší podíl občanů na rozhodování s důrazem na prvky přímé demokracie.

Odmítáme žít v zemi, která je hračkou v rukách arogantních stranických sekretariátů a kapitálových skupin mnohdy mafiánského charakteru. Odmítáme žít v zemi, kde vítězové voleb přistupují ke správě země jako k dělbě kořisti. Proto chceme politikům připomenout, že podle platné Ústavy České republiky jsme my zdrojem veškeré moci ve státě. Oni tedy musí být vykonavateli naší vůle, a ne my být obětí jejich svévole.

Vyzýváme všechny spoluobčany, kterým není lhostejný náš společný osud a budoucnost našich dětí: Pojďte s námi a společně změňme uspořádání naší země na skutečně demokratické, zajišťující důstojný život všem občanům.

Pavel Sántay - tiskový mluvčí Festivalu za demisi vlády

 "Jistoty jsou dobré, nejistoty přitažlivé, tajemství vyzývavá..."
Josef Čapek

Nenáhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Tajemné, staré, kamenné kruhy na Blízkém východě, viditelné pouze ze vzduchuV Jordánsku byly objeveny kamenné kruhy, nebo spíše obrovské symboly, či piktogramy, které jsou viditelné ze vzduchu. Připomínají kamenné stavby a jejich velikost se pohybuje od 25 metrů, do 70 metrů v průměru. Nicméně pokud by to byly stavby užitkové, jejich účel je, díky rozmanitosti a jisté bizarnosti tvarů, poněkud nepochopitelný.
 Pokud se na fotografie pod odkazem podíváte, tak skutečně první, co člověka napadne, je, že se jedná skutečně o piktogramy. Jejich datování se pohybuje od stáří 2000 let až po 9000 let (trošku bizarní rozpětí, že?). Pozoruhodné ovšem je, že se až zarážejícím způsobem podobají některým ilustracím v tak zvaném Voynichově rukopisu.Zdroj a více informací: http://www.livescience.com/16045-aerial-photos-mysterious-stone-structures.html


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 21.9.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 18.9.2011