Nahoru ]

Kika...

Vítám vás v novém týdnu. Omlouvám se za absenci aktualizace tento týden. Strávili jsme ale s Polly neskutečný víkend a především neděle proběhla úplně mimo plán, pročež jsem nestihl aktualizaci a tak tu najdete tu z minulého týdne. Neděli jsme místo odpočinku strávili "konáním dobrého skutku". Určitě se ještě k tomuto našemu zážitku vrátím...

Minulý týden mě vedl k zamyšlení nad tím co se to děje v hlavách lidí. Sám jsem tady uveřejnil zprávu o podivném kruhu v Tibetu v Číně. Inu a tato zpráva vydržela zajímavá asi tak dva dny. Po té jsem zvěděl, že se nejedná o žádnou záhadu ale o dost divnou reklamní kampaň BMW... Viz video http://v.youku.com/v_show/id_XMjk3NTQxNTMy.html. Celá záležitost je opět popsaná na stránkách L. M. Howe. Zkrátka divné - v podstatě se člověk dozvídá, že se vlastně nejedná o skutečné video, ale montáž... Skutečně nějak nechápu. 
Další co mne zaujalo je humbuk kolem komety Elenin. Po té co se reálně zjistilo že vše kolem oné komety je blamáž (kometa je skutečně prťatá), tak teprve začal skutečný cirkus konspirátorů, tvrdících že se jedná o kosmickou loď, nebo že způsobí přepólování naší planety atd. To vše ovšem ve chvíli, kdy už byla známá její skutečná velikost. Divné... Před pár dny potom proběhla zpráva o tom, že Elenin je opravdová chudinka a patrně nepřežije přiblížení ke Slunci. Říkal jsem si jak na to zareagují katastrofové. Ale zklamali mne. Přišli s vysvětlením dosti pitomým:
Elenin deaktivován?
Strach lidí, očekávajících soudný den, byl odložen na čekačku poté, co došlo nedaleko naší planety k něčemu zcela nevídanému. Podle pozorování amatérských astronomů došlo směre od Jupiteru k obrovskému výbuchu, pulsu, který zřejmě nějakým způsobem deaktivoval reálnou hrozbu Země, kometu Elenin.
Tak nevím... Děsí mne, že se tenhle svět doslova brodí v problémech, hrozících zlomit naší civilizaci vaz. Nad těmito trably ale všichni společně zavírají oči a raději konspirují, nebo naopak bojují proti konspirátorům a obě strany nedílnou rukou ignorují realitu.

"Těsně předtím, než svět vybouchne, zazní v televizi hlas odborníka, který prohlásí, že je to technicky nemožné."
Peter Ustinov

Nenáhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Tipy na cesty za záhadami: 5. Bezedná propast

Bezedné propasti se zdánlivě vyskytují jen v pohádkách nebo literárních příměrech - jedna taková ale existuje doopravdy. A dokonce nikoliv na druhé straně zeměkoule, jak bývá u rarit zvykem, ale u nás. Konkrétně nedaleko města Hranice a řeky Bečvy. Říká se jí nejčastěji Hranická propast, dřív se jí říkalo prostě Propast, nebo také Gewatterloch (Kmotrova díra).


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 7.9.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 4.9.2011