Nahoru ]

Fotečky z vánočního výletu do Děčína...

 
Vítám vás v novém týdnu.  Doufám, že jste v pořádku přežili silvestrovské veselí a jste po svátcích odpočinutí. Pokud jste si dali nějaké hloupé novoroční předsevzetí zkuste to ještě napravit třeba >>ZDE>> :-)

"Stane se třeba nějaká událost, a je tu jistá skutečnost, která tu událost potvrzuje. Poněvadž jsou naše paměť a smysly jen nedokonalé a povrchní, je pro nás ale mnohdy velice těžké, ne-li vůbec nemožné rozlišit, nakolik jsou fakta, která máme za nezvratná, opravdu nezpochybnitelná, a nakolik si to o nich vlastně jen myslíme. Takže abychom vůbec mohli brát realitu jako doopravdy skutečnou, musíme si ještě vytvořit svou vlastní, paralelní realitu, která tu "opravdovou" skutečnost trochu zrelativizuje. Jenže ani v tom případě se pak neobejdeme bez určitého základu pro takové relativizace, a hned je na světě další paralelní realita, a řetězce takových paralelních realit se pak v naší mysli vesele rozrůstají kdoví kam. A jak se tak rozrůstají a my je pomáháme udržovat v chodu, vytváříme tím vlastně sami sebe. Bez přehánění. Pak se ale řetězec najednou někde přeruší. A my jsme v koncích. Bylo vůbec všechno, co se stalo před přerušením, pravda? A dá se ještě vůbec věřit tomu, co se děje teď? Nevíme."

Na jih od hranic, na západ od slunce, Haruki Murakami

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Zajímavé video ze zpravodajství Russia Today
 

Austrálii zasáhly záplavy biblických rozměrů, je postižena oblast větší než Francie

Záplavy na severovýchodě Austrálie už připravily o domov přes 200 000 lidí a vyžádaly si první oběť, potvrdily v neděli úřady. Ministr financí svazového státu Queensland Andrew Fraser v sobotu povodeň přirovnal k biblické.


Dokumenty o UFO a AAJ na divokém západě.

Kovbojové, indiáni, pistolníci, vojáci, banditi, saloony, ranče, teepee, prérie, boj dobra se zlem, tak si představujeme divoký západ. Je ovšem jedna věc, na kterou autoři westernů a kovbojek dosud zapomínají! Záhady.


Proroctví apokalypsy

Lidé uctívají pouze bohatství a tělesná vášeň je jediným pojítkem mezi pohlavími. V právních sporech uspěje ten, kdo se ubírá křivými cestičkami. Ženy jsou pojímány jenom jako objekty smyslového potěšení. Vládnou násilníci, země upadají a dosavadní morální hodnoty se rozkládají. Ženy se zbavují plodů ve svém těle, božské zákony jsou ignorovány, nikdo už ničemu nevěří.
Těmito slovy popisuje hinduistické proroctví stav naší civilizace, která se pomalu blíží ke svému konci a je odrazem poslední fáze „kalijugy“, doby nejtěžšího úpadku a temna v lidské historii.


Popravdě, to že NASA reaguje na spekulativní články o roce 2012 je poněkud znervózňující. Je to snad poprvé kdy se tato instituce k něčemu takovému "snížila".

NASA: Konec světa v roce 2012 určitě nebude

Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) zahájil kampaň, jejímž úkolem je na základě vědeckých důkazů vyvracet zvěsti o blížícím se konci světa.


Na americké město padaly během Silvestra z nebe stovky mrtvých kosů

Američtí odborníci se snaží zjistit, co způsobilo úhyn více než tisícovky kosů. Ti na Silvestra popadali z oblohy na město Beebe v Arkansasu. Zasaženo bylo území o délce jeden a půl kilometru, nikde jinde už mrtví kosi nebyli nalezeni.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 5.1.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Saturn, Mars a Jupiter.

Mějte se hezky...

Hade, 2.1.2011