Nahoru ]


Arsenale

Vítám vás v novém týdnu. Začaly nám prázdniny a stejně jako v letech minulých, tak i letos se příští dva měsíce budete na těchto místech setkávat s "týdnem" poněkud redukovaným. Jinými slovy i já potřebuji pausu. Pokud se bude něco významného dít, samozřejmě budu toto v "Hadově týdnu" komentovat, ale horoskopy tu nebudou a aktualizace bude méně pravidelná. Těšit se ale můžete na fotečky :-)
V této souvislosti vás zvu na výstavu fotek v Telči na starém židovském hřbitově, viz pozvánka :-).

Výstava proběhne opět pod patronátem kulturního spolku OBLAST a tak bližší informace najdete na jejich stránkách - www.oblast.org.
No a abych nezapoměl, fotografie z našeho výletu do Benátek najdete v nové Hadově galerii :-)

Co jsou nakonec lidské pravdy? Jsou to nevyvratitelné lidské omyly.
Nietzsche Friedrich

Nenáhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Trifidi všude kolem nás ?


Trifidi. Ani šedesát let po svém vstupu na světovou scénu nedají lidem spát. Kdo byli, kdo jsou ? Hrozba nezodpovědnému lidstvu ? Odplata za naše vědecké či morální hříchy? Pouhá fikce nebo utajovaná realita?

Strach z apokalypsy máme mít zadrátován v hlavě

V lidské psychologie je něco na první pohled choromyslného, fascinace kolapsy a proroctvími, podle nichž vše špatně skončí. Lidé se bojí náboženského armagedonu nebo ekologické katastrofy, i když k tomu není žádný zvláštní důvod.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 6.7.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 3.7.2011