Nahoru ]

Spirit...

Žlutá...
 

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden byla událostí číslo jedna připravovaná odborářská stávka. Nebudu komentovat peripetie kolem předběžného opatření Městského soudu v Praze. Doufám jenom, že nezávislí soudci dostali za práci přesčas zaplaceno. V každém případě se ztotožňuji s článkem (Nezávislý) soud zakázal stávku. Podle mého názoru se vláda dostala do stejné situaci jako komunisté v listopadu 1989. Nutno konstatovat, že naši drazí kormidelníci  situaci svým sobotním jednáním ještě vylepšili. "Náhradní" čtvrteční stávka již nebude trvat dvanáct hodin, ale rovnou dvacet čtyři. Skutečně dospěli na vrchol své idiotokratické vlády. To, co vláda v čele s p. Nečasem předvádí, je skutečná autodefenestrace.
Mimochodem... Téměř tři čtvrtiny lidí se stydí za kolační vládu premiéra Petra Nečase. Vyplývá to průzkumu společnosti SANEP, který rovněž ukázal, že vláda si mezi občany vysloužila pověst jedné z nejhorších v polistopadové historii ČR. Zhruba polovina dotázaných považuje za východisko předčasné volby. Názor, že vládní koalice nejedná primárně ve prospěch České republiky, sdílí bezmála 74 procent dotázaných..
V této souvislosti si dovolím odcitovat jeden dokument.
Listina základních práv a svobod ve 23 článku jasně uvádí: „Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“
Vláda jednoznačně ukazuje, že její politika bude napříště ještě více než dosud směřovat k popírání dialogu, ignorování opozice a prosazování svých postojů všemi prostředky. Její poslední krok je zcela jasné a účelové zneužití soudní moci, tolik typické pro totalitní režimy. Nutně vzniká otázka kam naše zem směřuje... Premiér Petr Nečas v sobotu dokonce řekl, že ustanovení o stávce je nyní velmi vágní. Vláda jednomyslně schváleným usnesením uložila ministru práce, aby začal pracovat na úpravě legislativy práva na stávku. Co to je za totalitní manýry? Za koho se pan Nečas považuje?
Vláda ztratila poslední zbytky své autority a legitimity. Přestala již být směšná a začala být nebezpečná.
Myslím si, že je evidentní, co by mělo následovat, pokud vláda neodstoupí sama.
„Kdo, když ne my, kdy, když ne teď?“ ptali se lidé na konci roku 1989. Dokážeme se znovu podívat své budoucnosti do očí?
Co myslíte?
Podporujme odborové předáky. Přidejme se k protestům. Projevme pochopení a solidaritu stávkujícím...


"Každá vláda je banda kurev. Problém s demokracií je, že ty kurvy jsme tam dosadili my sami."
P. J. O`Rourk

Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Vesmírná stanice na Marsu?

David Martines nalezl na Marsu díky programu Google Earth Mars podivný útvar, vypadající více než uměle. Souřadnice objektu jsou 71 49'19 .73 "N 29 33'06 .53" W. David se domnívá, že takovou strukturu musela umístit na Marsu inteligentní forma života.
Struktura je přes 700 metrů dlouhá a 150 m široká, a vypadá, že má válcovitý tvar.


Následující článek je opravdu pecka. Nevěříš oficiálním prohlášením? Nevěříš blábolům mainstreamových médií? Šup s tebou do blázince...

Cimický: Konspirační teorie šíří vyšinutí jedinci

Konspirační teorie mají různé podoby i rozsah. Jednu věc ale mají společnou. Podle známého psychiatra Jana Cimického je vymýšlejí a šíří lidé, jejichž myšlení se vymyká normálu.


Pokud je následující článek pravdivý tak je jedno jasné... Žijeme ve virtuálním světě, tvořeném médii, která ho vytváří tak jak se to hodí politikům...

Tajné depeše americké ambasády v Pekingu: Na náměstí Tchien-an-men krev netekla
List The Daily Telegraph získal exkluzivně tajné americké depše z roku 1989, které unikly na server Wikileaks. Vyplývá z nich, že na pekingském Náměstí nebeského klidu před 22 lety k masakru nedošlo. Krev se prý prolévala o 5 kilometrů dál na západ.


Slunce je neklidné, v úterý vychrlilo do vesmíru obrovské množství koronální hmoty

Vesmírné observatoře NASA (SDO, SOHO a STEREO) zaznamenaly 7. června masivní sluneční erupci, která vymrštila nad povrch naší hvězdy obrovské množství koronální hmoty. Část objemu této hmoty (CME, Coronal Mass Ejection) spadla zpět na Slunce a část unikla do vesmíru směrem k regionu, kde se nachází Země. Celou erupci zachytila vesmírná sonda SDO (Solar Dynamics Observatory) na krátkém videu.


Mýtická svědectví o paralelním časoprostoru

Je jen náhoda, že v bájích a pověstech se dochovaly příběhy o podivných přestupech do jiného časoprostoru, jejichž prvky se sobě nápadně podobají? Je zde snad ukryto něco víc, než jen pouhé povídačky?


Ve středu 15. června večer nastane úplné zatmění Měsíce

Ve středu 15. června 2011 nastane v pozdních večerních hodinách úplné zatmění Měsíce. V České republice bude pozorovatelné v podstatné části svého průběhu. Neobvykle rudý či až nahnědlý Měsíc najdeme nevysoko nad jihovýchodním obzorem. Fáze úplného zatmění potrvá přes hodinu a 40 minut, což činí z tohoto měsíčního zatmění jedno z nejdelších v tomto století. Je to také jediné úplné zatmění Měsíce, které budeme moci z našeho území pozorovat až do roku 2015.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 15.6.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Merkur, Saturn a Uran, síla ostatních planet bude vyrovnaná. Pokud se podíváte na postavení a aspekty "pomalých" planet, tak vidíte že doba uzrává na podstatné společenské změny. Pozor na úplněk ve středu 15.6.

Mějte se hezky...

Hade, 12.6.2011