Nahoru ]

Kořen

Erika...

Vítám vás v novém týdnu.

Být ovládán znamená být sledován, pod dohledem, špehován, veden, uzákoněn, reglementován, ohrazen, indoktrinován, přesvědčován, kontrolován, oceňován, odhadován, cenzurován, komandován lidmi, kteří nemají ani nárok, ani znalost, ani ctnost (...) Být ovládán znamená být při každém pohybu zaznemenán, zaprotokolován, zaregistrován, ohodnocen, orazítkován, změřen, oceněn, zdaněn, puncován, propuštěn, zmocněn, oznámkován, pokárán, zaneprázdněn, vyřazen, usměrněn, korigován. Pod záminkou veřejné užitečnosti a ve jménu obecného zájmu být využit, prozkoumán, odírán, vykořisťován, zmonopolizován, vydírán, vysáván, klamán, okrádán; a pak při sebemenším odporu, při prvním slovu stížnosti ohodnocen důtkou, pokutován, hanoben, urážen, pronásledován, vyplísněn, zbit, odzbrojen, svázán, uvězněn, zastřelen, bombardován, souzen, odsouzen, deportován, obětován, prodán, zrazen, a na vrchol všeho zneužit, napálen, pohaněn, zneuctěn. Taková je vláda, její spravedlnost, její morálka (...)! Ó, lidská bytosti! Je možné, že po šedesát století jsi hnila v této odpornosti?

Proudhon Pierre Joseph (1809 - 1865)

Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne... Co pak by asi autor říkal, kdyby se probudil do dnešní doby?


Robot poprvé nakoukl do tajné komnaty v Cheopsově pyramidě

První snímky získali vědci navádějící robota do nepřístupné tajné komnaty uvnitř největší Cheopsovy pyramidy v Gíze. Robot nasnímal namalované znaky na stěnách, uvržených na 4500 let do tmy. Podle časopisu NewScientist může jít o graffiti dělníků, nebo o náboženské symboly. Nicméně podle vědců jde o slibný začátek jedinečného průzkumu, který má odhalit tajemství jediných míst v pyramidě, kde byl detekován kov.


ZTRÁTA PAMĚTI LIDSTVA

My, lidské bytosti, máme zvláštní vlastnost. Mnohem raději přijmeme méně pravděpodobné vysvětlení neobvyklé (katastrofické) události, pokud toto vysvětlení více méně garantuje, že se v budoucnu nestane nic podobného, co by nás mohlo ohrozit. Máme také schopnost traumatizující události bagatelizovat, popisovat v alegoriích a záměrně a vědomě zapomínat.


Následující článek je pro všechny kdo nevěří, že Bestie mluví :-)

ŠOK: Hitler učil mluvit psy! Jeden CHÁPAL POEZII A NÁBOŽENSTVÍ!

Nacisté chtěli naučit psy mluvit, číst a vyťukávat signály. Píše to ve středu webový portál Orange.

Nejnovější nálezy dokazují, že nacisté plánovali vytvořit děsivou armádu z mluvících psů. Adolf Hitler věřil, že psi dokážou komunikovat s příslušníky jednotek SS. Proto založil školu pro psy, kde se zvířata učila "mluvit".


Rekordní sezóna tornád v USA pokračuje, ve městě Joplin zabilo tornádo přes 120 lidí

Letošní sezóna tornád v USA je po všech směrech extrémní. Rekordní je nejen co do množství tornád, ale i rozsahem způsobených škod a počtem obětí. Zaznamenáno už bylo více než 1200 tornád, z toho nejméně čtyři dosáhly rychlosti větru přes 322 km/hod, tedy kategorie EF5. Z průběžně doplňovaných statistik vyplývá, že dosud zahynulo přes 500 lidí.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 1.6.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Venuše a Saturn, síla ostatních planet bude vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 29.5.2011