Nahoru ]

Skalní lebka...

Vývrtka :-)

 
Vítám vás v novém týdnu. Omlouvám se za absenci horoskopu, prostě nestíhám. O víkendu jistě všichni zaznamenali odborovou demonstraci, s vcelku slušnou účastí 40000 lidí. Pokud chcete znát můj názor, vyjádřil jsem ho dnešním citátkem níže :-)
Každopádně nejveselejším zážitkem minulého týdne je náš fungl nový potkánek Míša, viz foto :-) Pokud se nudíte, nebo máte chmury na duši pořiďte si potkana. Je to minipejsek a strašně vděčné zvířátko :-)


Politik je krutý, mstivý, sobecký, jeho vysoce šlechetná duše necouvne před žádnou nízkostí. Usiluje výlučně o blaho lidu, lidmi však upřímně pohrdá.
Dutourd Jean

Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Island kvůli sopce zavřel letiště, mrak se může dostat nad Evropu


Reykjavík - Island dnes kvůli oblaku prachu ze sopky Grímsvötn, která se probudila v sobotu, uzavřel hlavní mezinárodní letiště v Keflavíku. Pokud bude vulkán pokračovat v činnosti v současné intenzitě, dostane se sopečný mrak do úterý nad Skotsko a do čtvrtka a pátku nad zbytek britských ostrovů a také nad Francii a Španělsko. To už by mohlo ohrozit letecký provoz nad Evropou.


Tachovsko je protkáno záhadami a tajemnými místy

Pojďte poodhalit roušku tajemství. Záhady a tajemství a hlavně jejich rozluštění, přitahovaly pozornost lidí od nepaměti. Někteří citliví jedinci tvrdí, že dokáží ta prazvláštní, záhadná místa najít a cítí mnohdy cosi nepopsatelného, až mystického. Na několik takových míst na Tachovsku jsem se vypravil, abych zjistili, jak to s těmi záhadami je. Průvodcem po tajemných místech byl František Soukup z Tachova. Čtenářům přináším popis záhad, nikoli jejich rozřešení.


Mějte se hezky...

Hade, 22.5.2011