Nahoru ]

Právě narozená vážka mi takhle krásně zapózovala...

Vítám vás v novém týdnu. Samozřejmě je ústředním bodem minulého týdne mediální cirkus kolem údajné smrti Bin Ládina. Osobně se nerad vracím k událostem a článkům uvedeným na svém webu, pro sebe totiž považuji takto okomentované události za uzavřené :-). Tentokrát ale učiním výjimku. Vřele doporučuji si přečíst dolument "situace24_3_02". Najdete zde dostatek námětů pro přemýšlení a důvody proč tvrdím, že takzvaná smrt Bin Ládina v minulém týdnu je nesmysl a další lež. A pokud vám to nestačí, přečtěte si o čem si štěbetají vrabci na střeše - Bin Ládin zemřel v roce 2001, tvrdí člen americké vlády. Další článek najdete potom i zde: http://www.infowars.com/top-us-government-insider-bin-laden-died-in-2001-911-a-false-flag/

"Zdálo se, že svět je rozdělen mezi dobré a špatné lidi. Ti dobří lépe spali, zatímco ty špatní si podle všeho daleko víc užívali čas, kdy byli vzhůru."

Woody Allen

Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Hledání svinutých dimenzí

Gravitační zákon dává naději na objev svinutých dimenzí, které by dokonce nemusely být úplně miniaturní, ale roztažené třeba až k milimetru, tedy v rozměrech odpovídajících tloušťce lidského vlasu.


Po operaci začala mluvit cizím přízvukem. Změnil se jí mozek

Kdo potká Karen Butlerovou poprvé, přísahal by, že pochází ze Skotska. Pravda je však taková, že Butlerová je čistokrevná Američanka, která trpí vzácnou chorobou zvanou syndrom cizího přízvuku. Její hlas se proto změnil k nepoznání.


Rekordní sezóna tornád v USA - za 24 hodin přes 300 obětí

Státy na jihu USA čelily koncem dubna jedné z nejhorších přírodních katastrof ve své historii. Prudké bouře provázené nebývalým počtem tornád si v období od 27. do 28. dubna vyžádaly celkem 344 lidských životů. Materiální škody jsou obrovské. Nejvíce lidí zahynulo v Alabamě (236 obětí), postiženy byly i státy Mississippi, Tennessee, Arkansas, Georgie, Virginie, Louisiana a Kentucky. Téměř jeden milion obyvatel byl bez elektřiny. Meteorologové zaznamenali výskyt 305 tornád ve dnech od 25. do 28. dubna. Od 27. do 28. dubna jich bylo podle předběžných odhadů 190. Předchozí rekord za stejně dlouhé období (3. až 4. dubna 1974) byl 148 tornád.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 11.5.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars a Venuše, síla ostatních planet bude vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 8.5.2011