Nahoru ]

Erika...
 

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden mne zaujala zprávy, které samozřejmě naše media opomněla. Jsou to  zprávy o poněkud extrémním počasí v Rusku. Pro ty kdo neumějí rusky, vězte, že na Sibiři panují extrémně vysoké teploty a očekávají se do konce týdne teploty okolo +20 °C. V Moskvě zase pro změnu byla sněhová kalamita. Ruská media dávají tyto extrémy do souvislosti s ozonovou dírou nad severním pólem.

"Modlitba je prosba, aby byly přírodní zákony anulovány ve prospěch jediného žadatele, jenž sám přiznává, že toho není hoden."
Bierce Ambrose Gwinett

Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Otevřený dopis izraelských občanů české vládě
Prosíme nepodporujte apartheid, rasismus a okupaci


U příležitosti návštěvy izraelského premiéra Netanjahua zaslala skupina izraelských občanů dopis české vládě, ve které ji mimo jiné vyzývá, aby se Česká republika nadále nepodílela na porušování lidských práv ze strany Izraele, aby prosazovala embargo EU na vývoz zbraní do Izraele a aby do Izraele a Palestiny vyslala nezávislé pozorovatele. Stejně jako čeští občané, kteří budou 8. dubna ve 14:00 na náměstí Jana Palacha protestovat proti návštěvě izraelského premiéra a za spravedlivý mír na Blízkém východě, i oni volají "Ne naším jménem".


Jako v hororu: Pavoučí invaze v Pákistánu

Jestli trpíte fóbií z pavouků nebo se prostě jen v přítomnosti osminohých potvor necítíte dobře, tak by vás na některých místech v Pákistánu asi kleplo... Takhle vypadá invaze pavouků!


Pětiletý chlapec si hraje s duchem, rodině se ho podařilo vyfotit

Byl by to ideální námět na hollywoodskou duchařinu. Matce pětiletého Siruse Walshe z britského Redhillu se údajně podařilo vyfotit mobilním telefonem svého syna společně s podivným jevem, který si vysvětluje jako ducha malého dítěte, se kterým si její syn neustále hraje.


Anglickou rodinu terorizuje v jejich domě poltergeist, děti se léčí u psychologa

Zahraniční média v úterý informovala o hororovém domě v anglickém Coventry, ve kterém bydlí rodina Manningových. Matka Lisa se svými dvěma dětmi, jedenáctiletou Ellie a šestiletým Jaydonem, shodně tvrdí, že v jejich příbytku


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 13.4.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars, síla ostatních planet bude vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 10.4.2011