Nahoru ]Nejvyšší  a jedinečný...

Sláva jaro :-)

Rybník se teprve napouštěl...

Trosky...
 

Vítám vás v novém týdnu. Nejlepší zážitek minulého týdne byl určitě teplounký, prakticky letní víkend. Ze sobotního výletu do Českého ráje najdete výše i fotečky. Jinak vjezte, že "Na 30 místech v ČR teploty překonaly dosavadní denní rekordy".

Když máš nádhernou manželku, okouzlující milenku, když vlastníš skvělé auto, když nemáš problémy s daňovým úřadem, když vždy, když vyjdeš na ulici, svítí na tebe sluníčko a lidé se na tebe usmívají.....je čas skončit s narkotiky.

Autor neznámý
Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Na jihu Mostecka se otevřela země

Mostecko /OD SOUSEDŮ/ - Tento úkaz nahání husí kůži. Uprostřed pole na jihu Mostecka se zničeho nic objevila obrovská díra. Má pravidelný kruhový tvar a klidně by se do ní vešel traktor. Jámu viditelně nikdo nevykopal. Co ji tedy způsobilo?


Tajemná stavba z Horoměřic

Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o půdorys raně křesťanského kostelíka. Záhadný obdélný objekt, objevený v loňském roce archeology je však o několik tisíc let starší, než víra v Ježíše Krista. Pochází z pozdní doby kamenné.


Živé kameny záhadně bloudí pouští

Ve východní Kalifornii, v místě nazvaném Údolí smrti, se nachází pozoruhodný a tajemný úkaz. Po povrchu vyschlého jezera se samy od sebe pohybují kameny různých tvarů a velikostí.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 6.4.2011
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars a Slunce síla ostatních planet bude vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 3.4.2011