Nahoru ]

Západ Slunce nad přístavem.

Vítám vás v novém týdnu. Tento týden zde nenajdete pokračování seriálu o roku 2012, neb jsem ho prostě nestihl připravit. Ale určitě ho najdete na tomto místě týden příští :)

""Mechanik říká: "Pokud jsi mužského pohlaví a jsi křesťan a žiješ v Americe, je pro tebe tvůj otec modelem Boha. A jestliže jsi nikdy svého otce nepoznal, jestliže tvůj otec uteče nebo zemře nebo není nikdy doma, co si myslíš o Bohu?"
Chuck Palahniuk, Klub rváčů

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Lidé jsou mimozemšťany z dalekého vesmíru, soudí přední britský vědec

Všichni lidé jsou vlastně mimozemšťany, kteří se na Zemi dostali ze vzdálené části vesmíru. To je alespoň teorie předního britského vědce Chandry Wickramasinghea z cardiffské univerzity. Ten tvrdí, že nový průzkum drtivě podporuje teorii, že lidský život započal mimo planetu Zemi. Informoval o tom britský Daily Telegraph. >>>>>


Nová sonda bude zkoumat Slunce a chránit nás před ním

12.02. 10:46

Na palubě rakety Atlas V odstartovala z mysu Canaveral na svou pětiletou misi dosud nejmodernější sonda zaměřená na studium Slunce. Solar Dynamic Observatory (SDO) poskytne neobyčejně detailní informace o nejrůznějších procesech, kterým Země vděčí za přísun životodárné energie, i o těch, které nás ohrožují. >>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 17.2.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet vyrovnaná. Za zmínku určitě stojí, že Saturn bude velmi silně destabilizovat naši přítomnost na globální úrovni. Myslím, že se ještě dočkáme značných otřesů ekonomických, společenských i přírodních, špatné postavení Saturnu nás bude provázet až do jara.

Mějte se hezky...

Hade, 14.2.2010