Nahoru ]

Chumelí...

Přejeme hezké Vánoce z Nymburka :)

 
Vítám vás v novém týdnu.  Přeji vám všem, kteří navštěvujete tyto stránky, klidné Vánoční svátky.
 

"Reklama nutí tyto lidi do honby za auty a oblečením, které nepotřebují. Celé generace pracují v zaměstnáních, která nenávidí, jen proto, že si pak mohou koupit to, co ve skutečnosti nepotřebují."
„Naše generace nemá svou velkou válku nebo svou velkou krizi, ale vedeme, máme svou velkou válku ducha. Máme svou velkou revoluci proti této kultuře. Naší velkou krizí jsou naše životy."


CHUCK PALAHNIUK, Klub rváčů

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Izraelské obranné síly oznámily, že jejich letectvo dnes setřelilo neidentifikovaný létající objekt na atomovou elektrárnou Dimuna v Negevské poušti.
Objekt se objevil v bezletové zóně, letecká pohotovost jej sestřelila. Zatím se nepodařilo najít žádné trosky. Mohlo by jít o balon. Nepotvrzené zprávy v médiích tvrdí, že objekt byl poháněn motorem.
http://edition.cnn.com/2010/WORLD/meast/12/16/israel.negev.shootdown/index.html


Dočkáme se v případě Reichenbachova výzkumu vědecké stati ?
Jako polyhistor ve své době zasáhl Dr. Karl Ludwig von Reichenbach (1788-1869) významně nejen do technických, ale i přírodních věd. Po neshodách s hrabětem Salmem mladším odchází Reichenbach z Moravy roku 1840 do Dolního Rakouska, kde zakoupil z nabytého jmění zámek Reisenberg. Zde se zabýval experimentováním v jím vybudované temné komoře, při kterém mapoval projevy senzitivní percepce.


Oči Mony Lisy skrývaly písmena a čísla

Realita někdy dohání fikci - v nejznámějším obrazu mistra Leonarda da Vinciho objevili italští historici malá písmena a čísla, což ocení nejen milovníci románu Šifra mistra Leonarda. Kód, který tam zanechal nejspíš sám autor, se skrýval přímo v zornících Mony Lisy.


PirateLeaks – Pirátská strana spouští české Wikileaks

tisková zpráva České pirátské strany


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 22.12.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Jupiter, Saturn a Mars. Pozor na úplněk 21.12.

Mějte se hezky...

Hade, 19.12.2010