Nahoru ]

Zima je tady...

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden byl celý ve znamení aféry Wikileaks (momentálně na adrese http://213.251.145.96 :-) ). Celá kausa zajímavým způsobem ukazuje na stav současného světa. Hesla jako "pravda", "demokracie" atd. jsou v dnešním světě naprosto prázdné pojmy. Nic takového neexistuje. Vlády a politici jsou banda šmejdů, kteří ve jménu výše uvedených hesel páchají ty nejhorší zvěrstva, porušují základní principy morálky, cvičí s lidmi (svými voliči) jako s loutkami. Nic není skutečnost, veškerý život je virtualizován do podivné maňáskové hry. USA ze hry vycházejí jako umírající šelma, která kolem sebe mlátí ve snaze udržet kolem sebe hradbu strachu a zdání moci co nejdéle. Zajímavá je i reakce různých médií podle typu. Od bezvýhradné podpory Wikileaks, k úplnému odsouzení, od snahy vytvořit z konspirace další, ještě složitější konspirace ( únik dat byl od USA úmyslný - špinavá hra americké vlády s Wikileaks, či označování za původce všeho Izrael).
Nicméně se mi zdá že svět je v současné době v takovém stavu, že kdyby přistáli v New Yorku mimozemšťané požírající obyvatele, tak si tuto zprávu lidé přečtou v ranním tisku u kávy, pokývají hlavou a vyrazí bez vzrušení do práce vytvářet "hodnoty".

"Jakmile zjistíte, co všechno se může podělat, začne ve vašem životě jít ani ne tak o žití, jako spíš o čekání. Na rakovinu. Na šílenství. Při každém pohledu do zrcadla pátráte po zhrublém zarudlém místečku, které znamená pásový opar. Viz též: trichofycie.
Viz též: svrab.
Viz též: Lymeská borelióza, meningitida, revmatická horečka, syfilis."


CHUCK PALAHNIUK, Zalknutí

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Kniha veskrze tajemná

Latinsky se jmenuje Liber sapientiae, tedy Kniha moudrosti, častěji ale bývá označována německy Zauberbuch, neboli Kniha kouzel.


O politice bez cenzury aneb rozbití lidé

Zběsilý běh „politického“ dění předvádí, že ještě všechny šílenosti nebyly vymyšleny a tlak na nás „obyčejné občany“ sílí ze všech stran. Pokud jsme dříve byli pokusnými králíky proti vlastní vůli bolševickým vůdcům, jakkoliv to bylo útrpné, málokdo asi tušil, že příjde ještě promyšlenější způsob zvrácené vlády nad lidmi. Zrcadlový svět současného feudálního systému je tragickou dohrou odedávných pokusů o zotročení lidí ve prospěch úchylných vlád prakticky všeho druhu.

 

A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 8.12.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Jupiter, Saturn a Mars.

Mějte se hezky...

Hade, 5.12.2010