Nahoru ]

Rovnováha...

 

Vítám vás v novém týdnu. Omlouvám se za absenci horoskopu. Dostihla mne ale nějaká viróza a s horečkou se horoskop velmi špatně skládá dohromady. Většinou na tomto místě ventiluji nejsilnější dojmy z týdne minulého. Minulý týdne určitě vyhrál koncert norské gothic rockové kapely Tristania, kterého jsme se zúčastnili s Polly, Kikou a Martinem. Byl prostě skvělý. A mimochodem, před koncertem jsem kouřil před klubem Chmelnice se zpěvákem a kytaristkou a s druhým kytaristou jsme čůůrali do sousedících mušlí :-))))  Heč!!!

"Když jste závislí, můžete fungovat a necítit nic, jen opilost nebo rauš nebo hlad. Ovšem když to porovnáte s jinými pocity, se smutkem, vztekem, strachem, obavami, zoufalstvím a depresí, nevypadá už závislost tak zle. Vypadá jako velice žádoucí alternativa."

Chuck Palahniuk, Zalknutí

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


 Školák ze Srbska přes noc zapomněl svou mateřštinu a plynně mluví anglicky

Příběh jedenáctiletého školáka Dmitrije Mitroviče se zdá být natolik neuvěřitelný, že by se mohl stát leda ve filmu. Rodina chlapce však tvrdí, že když se jako malý jednoho dne chlapec probudil, zapomněl svou rodnou řeč. Naopak na svou matku začal plynně mluvit anglicky, a to i přesto, že se tento jazyk nikdy neučil, uvedl deník Mirror.


Klaus kritizoval "dogma globálního oteplování"

Londýn - Podle českého prezidenta Václava Klause je všeobecné přijímání "dogmatu globálního oteplování" podobně jako komunismus jednou z nejnákladnějších a nejméně demokratických politických chyb poslední doby. Při přednášce v londýnském institutu The Global Warming Policy Foundation dnes večer kritizoval "mocné zvláštní zájmy", které "doktrínu globálního oteplování" prosazují. V některých zemích se situace mění, uvedl s tím, že si není jist, zda to je možné i v "postdemokratické" Evropské unii.


A jedno video pro šťouraly :-)




Paní mluvící do mobilu (nebo vysílačky) na záběrech z roku 1928 najdete hned na začátku :-) Co si o tom myslím? Inu pravda je někde venku :-)

Mějte se hezky...

Hade, 24.10.2010