Nahoru ]

Toxicity :-)

Vítám vás v novém týdnu. 

"V tom okamžení se začínám cítit, jako bych hrál v nějakém seriálu, na který se dívají lidé, co hrají v seriálu, na který se dívají lidé, co hrají v seriálu, na který se dívají někde schovaní opravdoví lidé.
Víc a víc to vypadá, jako že svou vlastní postavu hraju náramně mizerně.
Můj život dává asi tolik smyslu jako zenový koan."

Chuck Palahniuk, Zalknutí

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Neandertálce vyhubily sopečné erupce, zjistili vědci

Vulkány zřejmě mohou za několik velkých vymírání v dějinách planety, například i za zánik dinosaurů. Teď to vypadá, že mají na svědomí i naše nejbližší příbuzné, neandertálce.


Čínské letiště muselo zastavit provoz, vznášelo se nad ním UFO

Letiště v mongolské autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko v Číně zastavilo v září letový provoz kvůli neidentifikovatelnému létajícímu objektu. Ve strachu, že by mohly letouny do neznámého objektu narazit, odklonili v Pao-tchou několik letů pryč od letiště.


OSN jmenovala velvyslankyni pro případný mimozemský kontakt

Podle britského listu The Independent byla v OSN určena velvyslankyně pro případ kontaktu s mimozemšťany. Stala se jí malajská astrofyzička Mazlan Othmanová, dosavadní ředitelka Úřadu OSN pro záležitosti vesmíru (United Nations Office for Outer Space Affairs – UNOOSA). UNOOSA slouží jako všeobecné shromaždiště pro programy, které se zaobírají právě mírovým využitím vesmíru a mezinárodní spoluprací. Úkolem osmapadesátileté Othmanové je připravit možnosti komunikace s návštěvníky z jiných světů, kteří přiletí, nebo lidstvo na dálku kontaktují.

 

A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 13.10.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 10.10.2010