Nahoru ]


 

Podzimní fotografie z Nymburka.

Vítám vás v novém týdnu. Omlouvám se za absenci aktualizace v minulém týdnu, ale tak moc jsem nestíhal, že jsem nezvládl ani minimalizovanou aktualizaci.
Jinak v příštím týdnu si rozhodně dejte pozor na Bin Ladina, prý běhá po Praze a klade bomby. Jsem zvědav jakou lumpárnu USA má tento evropský poplach zase zakrýt.

"Zabijeme všechny děti Boží, jen abychom zachránili ty vlastní."

Chuck Palahniuk, Deník

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Turecké Stonehenge - Kurdský Carnac

Bylo objeveno 43 monumentů ve tvaru „T“. Kamenné pilíře jsou seřazeny v kruzích o průměru 5 až 10 metrů.

Göbekli Tepe je komplex, s nímž se v našem dějepise jaksi nepočítá

Před 11 000 lety byl na pahorcích na jihovýchodě dnešního Turecku postaven "chrám", který se podařilo objevit teprve nedávno. Zdejší kruhové megalitické komplexy zastiňují vše, co jsme si dosud o dějinách lidstva mysleli. Tento monument plný superlativů pochází z doby, kdy právě končila poslední doba ledová. Jeho kameny byly opracovány a vztyčeny o 5500 let dříve než v Mezopotamii začala vznikat první města, a o 7000 let starší než známé Stonehenge.

Vida, vida :-)

Mimozemšťané si pohrávali s nukleárními raketami, tvrdí vojenští piloti

Washington - Z rozhovorů s bývalými americkými letci vyplynulo, že jsou přesvědčeni, že mimozemšťané infiltrovali britské a americké jaderné báze a deaktivovali některé atomové zbraně.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 6.10.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Saturn, síla ostatních planet bude vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 3.10.2010