Nahoru ]

A začalo sněžit...a sněžilo a sněžilo...

 

Vítám vás v novém týdnu. Minulému týdnu dominoval příchod skutečné zimy s poněkud kalamitní sněhovou nadílkou. Tak jsem zařadil pár foteček ze zimního Nymburka.
 


a sněžilo...Bestie ale musí zkontrolovat svá hejna i při kalamitě :)

Kachny...


"Nízko visící severní polední slunce či ještě níže zavěšené jižní půlnoční slunce, sotva se otírající o obzor, vrhalo své narudlé paprsky na bílý sníh, namodralý led, vodní cesty a černé kusy obnažených žulových svahů. Kolem bezútěšných horských vrcholů se v náhlých poryvech zběsile proháněl strašlivý antarktický vítr, jehož kadence někdy matně upomínaly na divoké a polovnímavé melodické kvílení o tónech zahrnujících širokou škálu hudební stupnice, jež se mi z jakéhosi podvědomého, mnemonického důvodu zdálo znepokojivé a dokonce nejasně děsivé."

Howard Phillips Lovecraft, V horách šílenství
Zmrzlá náhodná ukázka do nového týdne:)


Kvůli zemětřesení v Kalifornii padalo pouliční osvětlení a nešel proud
10. ledna 2010 10:36
WASHINGTON - Zemětřesení o síle 6,5 stupně Richterovy škály zasáhlo v noci na dnešek středoevropského času sever státu Kalifornie v USA. Oznámila to americká geologická služba. Ohnisko zemětřesení leželo asi 35 kilometrů severozápadně od města Ferndale v hloubce 16 kilometrů. Nejsou hlášena vážná zranění ani velké škody. >>>>>

Mě osobně nikdy v životě nenapadlo, že by dogmata oficiálních archeologů a historiků o lidské minulosti byly pravdivá, ale stejně mě potěší, když se objeví skutečnost, která je občas donutí se zabývat myšlenkou, jestli by nestálo za to své neměnné pravdy trochu měnit :)

Zapomenutá pyramida u Etny možná změní dějiny mořeplavby
Pyramidy si každý spojuje především s Egyptem a Střední Amerikou, jsou však i na mnoha jiných místech světa, od Kanárských ostrovů přes Peloponéz až po Čínu.

Slavný norský cestovatel, archeolog a etnograf Thor Heyerdahl věřil, že našel další stupňovitou pyramidu u sicilského města Pietraperzia na svazích Etny. Jedná se o terasovitou strukturu dlouhou přibližně 60 metrů, širokou 30 metrů a v dnešním stavu vysokou asi 12 metrů, nacházející se na úpatí sopky Etny. >>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 13.1.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden nejsilněji působí Saturn síla ostatních planet je vyrovnaná. Za zmínku určitě stojí že Saturn bude velmi silně destabilizovat naši přítomnost na globální úrovni. Myslím že se ještě dočkáme značných otřesů ekonomických, společenských i přírodních, špatné postavení Saturnu nás bude provázet až do jara.

Mějte se hezky...

Hade, 10.1.2010