Nahoru ]

Vítám vás v novém týdnu. Jak jsem slíbil, tak tento týden jsem zařadil do aktualizace i horoskop. Zatím o sobě dává nedobrá astrologická situace vědět především fantaskní nestabilitou počasí, jak dokumentují odkazy níže. Netvrdím automaticky, že budou následovat další dramatické katastrofy. Pouze se  domnívám, že varování a výzva k opatrnosti v našem počínání je namístě.

Co musíš brát v úvahu," říká, „je možnost, že tě Bůh nemá rád. Může být, že nás Bůh nenávidí. To není to nejhorší, co se může stát."
Tyler to viděl tak, že je lepší, když ti Bůh věnuje pozornost, protože jsi špatný, než když ti pozornost nevěnuje vůbec. Snad proto, že jeho nenávist je lepší než jeho lhostejnost.
Kdybys mohl být bud' nejhorším nepřítelem Boha, nebo ničím, co by sis vybral?
My jsme, podle Tylera Durdena, nezajímavé děti Boha, nemáme zvláštní místo v dějinách a On nám nevěnuje zvláštní pozornost.
Pokud nezískáme boží pozornost, nemáme naději ani na zatracení ani na vykoupení.
Co je horší, peklo nebo nic?


Chuck Palahniuk
KLUB RVÁČŮ


Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Umrzli pod palmami. Jižní Ameriku zasáhly silné mrazy

Autor: ČTK

23.07.

Místo tance hula hop na slunné pláži se v těchto dnech obyvatelé jihu Jižní Ameriky zimomřivě choulí u kamen. Tuto oblast sužují takové mrazy, jaké tu nepamatují už řadu let. Již více než 175 osob tu v důsledku nezvykle chladného počasí zemřelo. A zima nepolevuje.


Rozsáhlé lesní požáry v Rusku si vyžádaly 23 lidských životů

Okolí, Moskvy, Voroněže, Rjazaně a Vladimiru zachvátily v letošním mimořádně horkém létě s čtyřicetistupňovými teplotami rozsáhlé lesní požáry. Podle pátečních zpráv si vyžádaly už 23 lidských životů, uvedla agentura Reuters. Ruská RIA Novosti uvádí celkem 439 zraněných. Oheň spálil 86 000 hektarů lesa a Moskvu sužuje kouř z hořících borů.


OBRAZEM: Smrtící monzuny utopily Pákistán. Zemřelo už přes 430 lidí

30. července 2010 9:52, aktualizováno 17:22
Severozápad Pákistánu zasáhly nejhorší monzuny za posledních 80 let. Řeky se vylily z břehů a odnesly celé vesnice. Povodně už si vyžádaly 430 životů. Počet obětí povodní pravděpodobně dále poroste, protože řada lidí se stále pohřešuje.


Bludičky - kde se vzaly a kam zmizely
Světélka na blatech zdánlivě patří jen do pohádek a strašidelných příběhů - dříve však zřejmě šlo o poměrně běžný jev a zabývali se jím mnozí přírodovědci. Dostal i odborné latinské jméno: Ignis fatuus, v množném čísle Ignes fatui.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 4.8.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars a Saturn, síla ostatních planet je vyrovnaná. Saturn bude dále velmi silně destabilizovat naši přítomnost na globální úrovni. Myslím, že  otřesy ekonomické, společenské i přírodní budou dále pokračovat. Velmi špatný vliv bude mít i Mars. Začátek srpna je celkově pod vlivem velmi nepříznivé astrologické situace a opatrnost v jakýchkoliv činnostech bude skutečně na místě.

Mějte se hezky...

Hade, 1.8.2010