Nahoru ]Zámek v ChlumciA ještě jednou...

Krásně zapózovala :-)

 

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden jsem varoval před velmi špatnou astrologickou situací. Nejspíše  jste si všimli, že všechna varování se naplnila.
Osobně jsem "zešílením počasí" v naší republice i v zahraničí vcelku vyděšen, astrologie neastrologie,  člověku samovolně sklouzávají myšlenky k úvahám o roku 2012. Na druhou stranu přírodní pohromy lidi provázejí celou historií, netřeba tedy až tak blbnout :-)
Vzhledem k tomu, že pokračuji dál v prázdninovém provozu, tak zde horoskop ani tentokrát nenajdete. Nicméně lehce shrnu vývoj astrologické situace. Ta se bude velmi zvolna zlepšovat. Tím zvolna mám na mysli, že až do konce tohoto týdne nelze čekat nic lepšího než dosud, vylepšení přijde až na víkend. Přesto je nutné počítat s tím, že neblahý vliv pomalých planet se bude táhnout až do konce srpna.

Pokud se ovšem nechcete smířit s tvrzením že člověk je na kosmické a přírodní vlivy krátký, tak jistě s uspokojením přijmete různé "zaručeně pravdivé" konspirační teorie. Dovolím si citovat:
"Samozřejmě je otázkou, zda se Rusko stalo terčem nějakého útoku klimatických zbraní, jak naznačuje například tento článek. Ano, důvodů se najde několik, USA se topí a snaží se stáhnout pod hladinu pokud možno před sebou co největší počet soupeřů, nebo dokonce i spojenců (EU). Dalším motivem by mohla být snaha o vyvolání potravinové krize, i vytvoření dalšího podhoubí pro promoření obyvatel pro lidské tělo jedovatými geneticky modifikovanými plodinami (které likvidují a ucpávají játra).

Zaujal mne však i fakt, že anglo-saská civilizace své území již řadu let vytrvale chemtrailsuje, narozdíl právě od Rusů, kteří své území pravidelně postřikovat "ochrannými chemikáliemi" před sluneční a kosmickou radiací odmítli. Právě to mohlo přivodit ničivé katastrofy v Rusku, už jenom proto, že většina oblačnosti je stažena na místa, kde jsou do ovzduší rozstříkány chemikálie. Elity však zatím neumí tyto zbraně používat, proto zpravidla jednou měsíčně či jednou za dva měsíce postihují určité křížové body území ničivé povodně."

Zdá se vám to veselé? Mne už ani moc ne. Blbost kvete neuvěřitelně rozmanitými květy...
Kupodivu i tam, kde bych to až tak moc nečekal. Dříve jsem si spisovatele Paola Coelha vážil. U jeho posledních knížek jsem si svého oblíbeného autora omlouval tím, že každý občas potřebuje vydělat nějaké peníze navíc. V poslední době si říkám: "Bože ať ke stáru já takhle nezblbnu..." Ale tohle je skutečně síla:
http://paulocoelhoblog.com/2010/08/06/2-000-000-friends-in-facebook-engl-espa/

NASA v boji proti Marťanům: agentura údajně ničí fakta o existenci života na planetě
Existuje na Marsu život? Otázka, která vzrušuje vědce i laiky, se nyní dostává do nového světla: podle názorů některých odborníků NASA záměrně ničí důkazy o mimozemském životě.


Kukuřice přistála v Africe dlouho před Kolumbem. Přivezli ji faraoni?
Na pohled kukuřice jako rostlina plná záhad nevypadá. Botanici i archeologové se přitom dodnes dohadují o jejím původu.

Jen indiáni měli jasno: byl to dar bohů. Nelze se jim divit. Je to jediná kulturní plodina, která nemá v přírodě blízké příbuzné a bez lidské péče nezplaní jako jiné plodiny, ale hned prvním rokem zahyne.

S kukuřicí je ale spojeno ještě jedno tajemství. Pochází z Ameriky a do Evropy se dostala až po Kolumbovi, mnohé ale nasvědčuje, že se už dávno před tím pěstovala v Africe.


Jaká tajemství se ukrývají v Býčí skále?

Jen málokteré místo v České republice skrývá tolik záhad a nevyřešených otázek, jako Býčí skála v Moravském krasu. K tomuto místu se váže nejen spousta pověstí, ale i podivné nálezy včetně nejstarší jeskynní kresby v ČR.

Mimochodem mé vlastní postřehy z návštěvy Býčí skály najdete zde: http://eldar.cz/hade/byci_skala.html

Mějte se hezky...

Hade, 8.8.2010