Nahoru ]


Ruin And Misery

Vítám vás v novém týdnu. Máme tady prázdniny a tak jako každý rok najíždí "Hadův týden" na letní provoz. Jinými slovy i já potřebuji odpočinek. Omezení provozu se vztahuje především na týdenní horoskop. Pokud se bude cokoliv zajímavého dít, o novinky rozhodně nepřijdete.
Stejně tak tady budete pravidelně nacházet fotografie :-)
V souvislosti s novinkami bych rád zmínil jednu věc. Z pohledu astrologie se příštích čtrnácti dnech nic významného nezmění. Dál je třeba počítat s negativním vlivem velkých planet a jejich neblahým působením na globální dění na této planetě. To znamená celé toto období nás budou přírodní síly ohrožovat stejně jak v minulých týdnech.
Významná změna astrologické situace nastává ke konci července. Dojde k nezvykle špatnému postavení planet.  Celé situace pak kulminuje okolo 5.8.2010. Z tohoto důvodu najdete na těchto stránkách horoskop, který se tomuto neblahému postavení planet bude důkladněji věnovat.

A stejně jako každý léto vás společně s Polly zveme do Telče na výstavu našich fotografií :-)


Proroctví Gustava Meyrinka  z roku 1903 o ropné katastrofě v Mexickém zálivu? Novela "Petroleum Petroleum"...

Záhada kamenných koulí odolává řešení

UNESCO přidělilo těmto starověkým artefaktům status světového kulturního dědictví


Státní databáze v EU versus George Orwell a skutečná svoboda
František Matějka

„Stále vás sledovaly ty oči a obklopoval ten hlas. Ať člověk spal nebo bděl, pracoval nebo jedl, uvnitř nebo venku, ve vaně nebo v posteli - nebylo úniku. Nic nepatřilo člověku osobně, kromě několika kubických centimetrů uvnitř jeho lebky." (1984, George Orwell)


Mějte se hezky...

Hade, 4.7.2010