Nahoru ]

Nebeská brána

Vítám vás v novém týdnu. Opravdu nějak nevím... Dosti chaoticky mne napadají následující tři myšlenky:
A) Co takhle poslat z dovolené svému politikovi pohlednici s mojí náhodnou ukázkou :-)?
B) Příroda si mrcha sice dělá co chce, ale zjevně nás má plné zuby... Tropická bouře Alex sílí, může se změnit v hurikán
Těžaři v Mexickém zálivu s napětím pozorují vývoj tropické bouře Alex, která by mohla zasáhnout oblast postiženou ropnou katastrofou.

C) Přečtěte si poslední odkaz v dnešní nabídce. Zdá se, že v našem životě nejde už jen o hru na otroky a otrokáře, myslím, že nás ti kreténi díky své chamtivosti stejně nakonec pozabíjejí.
Sláva trvale udržitelnému rozvoji.

„Ti lidé, na které se snažíš došlápnout, to je každý z nás, na nás závisíš. My jsme ti lidé, kteří ti perou a vaří a servírují večeři. Steleme ti postel. Hlídáme tě, když spíš. Řídíme sanitky. Spojujeme tvoje hovory. Jsme kuchaři a taxikáři a víme o tobě všechno. Zpracováváme tvoje nároky vůči pojišťovně a platby kreditními kartami. Kontrolujeme každou část tvého života.
Jsme nezajímavé děti historie vychované televizí k víře, že jednou z nás budou milionáři, filmové hvězdy a rockové hvězdy, jenže nebudou. A my si na tento fakt teprve zvykáme. Tak nás moc neser."

Chuck Palahniuk
KLUB RVÁČŮ


Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Promluvil učitelův vrah ze záhrobí?

Když Anna Malchárková začala psát o brutální vraždě učitele Kuroně, setkala se s řadou nadpřirozených jevů. >>>>


HAARP v STV
http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-1693589497574708201


BP vás vítá do apokalypsy
Mark Morford

Prosím, neobávejte se. Neužírejte se nad tím či oním, co vás vždycky žralo. A už vůbec ne nad něčím, co nějak souvisí s ropnou katastrofou, mrtvými pelikány a tím nepříjemným pocitem v žaludku, že Něco je Velmi Špatně. >>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 30.6.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet je vyrovnaná. Velmi slabé je působení Venuše. Saturn bude dále velmi silně destabilizovat naši přítomnost na globální úrovni. Myslím, že  otřesy ekonomické, společenské i přírodní budou dále pokračovat, špatné postavení Saturnu a Jupitera nás bude provázet létem. Jak je vidět na výčtu přírodních pohrom na celém světě vliv velkých planet funguje až nepříjemně výrazně.

Mějte se hezky...

Hade, 27.6.2010