Nahoru ]

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden byl ve znamení pokračujících živelných pohrom na různých místech Evropy i světa. Poslední zemětřesení v Asii jen potvrzuje neblahý vliv planet, tak jak ho tady poslední týdny popisuji.
Příznivci katastrofického průběhu zlomu roku 2012 a 2013 si jistě zajásají i po tiskové zprávě NASA (která se konečně taky probrala) z minulého týdne: Zemi za tři roky ochromí obří sluneční bouře, varuje NASA.
Ještě jednu poznámku na závěr. Pokud vás zaujali fotografie na mých stránkách, zkuste se podívat >>>zde>>> na stránky Polly, kde najdete i naše komerční fotografie ze svateb a ateliéru, které jsme společně spáchali :-)

Útesy...

Na Castello Aragonese

Vlny...

A kytičky :)


"Tisíce let lidské bytosti mršily a svinily a sraly na tuto planetu a teď ode mě dějiny očekávají, že to po všech vyčistím. Musím po sobě vymýt a zplacatit konzervy od polévky. A účet za každou kapku vyjetého motorového oleje.
A musím zaplatit účet za jaderný odpad a zakopané benzinové nádrže a zasypané toxické kaly vypuštěné o generaci dřív, než jsem se narodil."

Chuck Palahniuk
KLUB RVÁČŮ


Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Mystická galerie v obilných lánech

Po tisíciletí stojí majestátně na velké Salisburské planině v anglickém hrabství Wiltshire. Jeho pravý význam je neznámý. A přece tato fantastická soustava kamenů přitahuje pozornost mnoha lidí. A co víc, přitahuje pozornost i tvůrců obrazců v obilí. >>>>


Američanka se stydí vycházet z domu. Po zranění hlavy mluví jako Ruska

Američanka Robin Vanderlipová před třemi roky uklouzla a udeřila se do hlavy. Od té doby hovoří s ruským přízvukem, který jí podle jejích slov komplikuje život. Na veřejnosti se stydí a údajné viníky svého pádu žaluje o milion dolarů. >>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 16.6.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet je vyrovnaná. Saturn bude dále velmi silně destabilizovat naši přítomnost na globální úrovni. Myslím, že  otřesy ekonomické, společenské i přírodní budou dále pokračovat, špatné postavení Saturnu nás bude dál provázet jarem. Jak je vidět na výčtu přírodních pohrom na celém světě vliv velkých planet funguje až nepříjemně výrazně.

Mějte se hezky...

Hade, 13.6.2010