Nahoru ]

Lilie...


Vítám vás v novém týdnu.  Se seriálem o roku 2012 tento týden pokračovat nebudeme, neb mne nějak zmohla jarní únava nebo co :-)
Díky tomu tu najdete dvě jarní fotečky - jarní lilii a jarní Bestii.


"Tohle byla svoboda. Ztratit všechnu naději, to byla svoboda. Když jsem nic neříkal, lidé ve skupině předpokládali to nejhorší. Plakali usedavěji. I já jsem plakal usedavěji. Pohlédni ke hvězdám a je po tobě.
Když jsem kráčel z podpůrné skupiny domů, cítil jsem se více naživu než kdykoli předtím. Nehostil jsem rakovinu ani krevní parazity; byl jsem malým teplým středem, kolem nějž se tlačil život světa.
A spal jsem. Ani nemluvňata nespí tak dobře."

Chuck Palahniuk
KLUB RVÁČŮ


Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Erupce Eyjafjöllu slábne, islandský prezident varoval před erupcí Katly

Sopečná aktivita během tohoto týdne poklesla a erupce je nyní řádově slabší než před týdnem. Oproti počáteční síle erupce (300 metrů krychlových magmatu za sekundu nebo též 750 tun za sekundu) je nyní každou sekundu produkováno odhadem méně než 30 metrů krychlových magmatu, respektive 75 tun za sekundu. Podzemní tlak v prostoru sopky se podle měření snižuje, erupce by tedy měla i nadále pozvolna slábnout. >>>>>


V Pacifiku je kolonie mikrobů velká jak Řecko. Tři miliardy let žijí bez kyslíku

Kolonii zvláštních mikrobů velkou jako Řecko našli vědci na dně oceánu u západního pobřeží jižní Ameriky. Mikroorganismy žijí bez kyslíku a světla a vědci se domnívají, že by se mohlo jednat o jedny z nejstarších obyvatel planety. >>>>


Noooo :-)

Luxusní podzemní bunkry mají chránit před katastrofou v roce 2012

Obáváte se roku 2012, který má být podle mnohých proroctví katastrofickým? Kalifornská společnost Vivos nabízí originální řešení - luxusní podzemní bunkry. Podle plánu této firmy ochrání nedobytné podzemní stavby před takřka jakoukoliv živelnou i civilní pohromou. >>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 28.4.2010
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet je vyrovnaná. Saturn bude dále velmi silně destabilizovat naši přítomnost na globální úrovni. Myslím, že se ještě dočkáme značných otřesů ekonomických, společenských i přírodních, špatné postavení Saturnu nás bude dál provázet jarem. Pozor na úplněk 28.4.

Mějte se hezky...

Hade, 25.4.2010