Nahoru ]

Barvy v Krumlově

Vítám vás v novém týdnu. Největší šok minulý týden přišel v neděli - Obama vyhlásil kvůli prasečí chřipce v USA stav národní nouze. Lze ještě něco dodat? Jak zmáknout i tak velkou zemi jako USA snadno a rychle. Obama je prostě ještě "větší vůdce" než ten kretén před ním....
A pokud se vám zdám málo paranoidní tak si přijdete na své na následujících odkazech :) :
http://afinabul.blog.cz/0910/24-10-2009-swine-flu-national-emergency
http://tvina.sk/index.php?program=1&video=1109
http://www.budicek.hovnet.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=164

Dovolím si ještě jednu poznámku. Media se předhánějí v tvrzení jaký nesmysl je humbuk okolo roku 2012. Nicméně počínání politiků tomu nenasvědčuje ani v nejmenším...

"Kolik času nám podle tebe zbývá?” Crowley mávl rukou směrem k bentleyi, který se odemkl.
“Proroctví se liší,” odpověděl nepřímo Azirafal a vsunul se na sedadlo spolujezdce. “Určitě alespoň do konce století, i když můžeme nějaké průvodní jevy očekávat o něco dříve. Většina proroků posledního tisíciletí se zajímala víc o veršované analýzy než o přesné údaje.”
Crowley ukázal na klíček v zapalování. Ten se otočil a auto nastartovalo.
“Cože?” zeptal se.
“Ale vždyť to znáš,” napovídal mu anděl. “Pak z lidí světa nezbude ni špetka bědná a tamta damta pidli jedna. Nebo dva nebo tři, co já vím. Na číslovku sedm je dost málo rýmů, takže by to mohlo být právě v roce, který končí sedmičkou.”
“A jaké úkazy máš na mysli?”
“Dvojhlavá telata, znamení na obloze, husy létající pozpátku, déšť ryb a tak. Přítomnost Antikrista ovlivní obvyklý chod přírodních věcí.”
“Hmm.”

DOBRÁ ZNAMENÍ, Terry Pratchett a Neil Gaiman

Náhodná, nadčasová ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka
Dr. Russell Blaylock

Na jaře zachvátila Mexiko prasečí chřipka. Onemocnělo 4910 lidí, z toho 85 zemřelo. V době, kdy se virus rozšířil do USA, vyvolával jen lehké příznaky onemocnění chřipkou.

Díky letecké dopravě a selhání veřejné zdravotní správy při dohlížení na cestující z Mexika se virus rozšířil po celém světě. Navzdory předpovědím o masivních úmrtích a příchodu konce světa se virus projevoval jen jako lehké onemocnění, něco, co se opakuje každý rok s příchodem chřipkových období.

Celosvětově zemřelo na následky této nemoci jen 311 lidí, nakazilo se 70 893. Ve Spojených státech zaznamenali 27 717 případů onemocnění a 127 úmrtí. Každá smrt je tragická, ale tak nízká úmrtnost nemohla být základnou pro tak drakonickou politiku státu.

Je dobré si připomenout, že Centrum pro kontrolu nemocí v konspiraci s médii trvale opakuje, že každý rok zemře na následky chřipky 36 tisíc lidí. Toto číslo se ukázalo být lživé. V tomto případě hovoříme o něco málo přes 300 úmrtí pro celý svět. >>>>>


Prasečí chřipka - blog

Odpověď prezidenta republiky Václava Klause >>>>>


Švédští zdravotníci nemocní po očkování proti prasečí chřipce


Švédské noviny Expressen informují, že 190 zdravotních sester se přihlásilo u zdravotnických úřadů kvůli závažným symptomům onemocnění po očkování proti prasečí chřipce. Tyto noviny jsou jediné, které o tom ve Švédsku podávají zprávu. S tím přicházejí nyní na světlo první hlášení o vedlejších účincích očkování, které jsou pravděpodobně jen špičkou ledovce. >>>>>


Setkala jsem se s paranormálním jevem

Také se vysmíváte různým zaručeným duchařským historkám? Ale co když mezi námi opravdu žijí bytosti z jiných dimenzí? Já jsem takovou sama potkala. Věříte nebo nevěříte? >>>>


Evropanům podezřelým z "pirátství" může být vypnut internet bez rozhodnutí soudce


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 28.10.2009
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden nejsilněji působí Venuše, síla ostatních planet je vyrovnaná. Přes dílčí zlepšení ještě pokračuje dosti neblahé působení hvězd.

Mějte se hezky...

Hade, 25.10.2009