Nahoru ]

Kanál na Buranu.

 

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden hezky dokreslil  astrologickou předpověď. Nezvykle předčasný příchod zimního počasí srazil teploty během pár dní prakticky o 20 stupňů. Ve čtvrtek léto, v sobotu podzim a v úterý zima.

Dvacáté století bylo cokoliv, jen ne nudné. Právě teď například modré blikající světlo, které Crowley viděl posledních padesát vteřin ve zpětném zrcátku, hlásilo, že je sledován dvěma muži v uniformách, kteří dvacátému století dodají další zajímavosti.
Podíval se na hodinky, jež byly navrženy pro hloubkového potápěče onoho typu, který rád ví, kolik hodin je ve dvaceti největších hlavních městech světa, zatímco on je tam dole .
Bentley odbočil na sjezd z dálnice, proletěl zatáčkou po dvou kolech a vyrazil jako blesk okresní silnicí. Modré světlo ho sledovalo.
Crowley si povzdechl, zvedl jednu ruku z volantu, napůl se otočil a udělal přes rameno složité gesto. Modré blikající světlo najednou zpomalilo, opozdilo se a nakonec se policejní auto, k údivu posádky, zastavilo docela. Ale to překvapení nebylo celkem nic proti šoku, který policisté zažili ve chvíli, kdy zvedli kryt motoru a zjistili, v co se jim změnil motor.

DOBRÁ ZNAMENÍ, Terry Pratchett a Neil Gaiman

Náhodná, nadčasová ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


Svět plný pyramid

Stojí tiše, po tisíce let nedaleko Káhiry v Egyptě. Ačkoliv se oficiálně datují do období 4. dynastie (cca 2 a půl tisíce let před naším letopočtem), jejich pravé stáří nezná ve skutečnosti nikdo. Pyramidy jsou prostě věčnou hádankou, která stále čeká na svoje rozluštění.

Co to bylo v období starověku za globální šílenství, že jednotlivé civilizace, ačkoliv žily na opačné části planety, tak hromadně stavěly stavby ve tvaru pyramid? Co tak moc naše předky fascinovalo na jehlanu se čtyřúhelníkovou základnou? A jak je možné, že obdobné stavby nalézáme takřka na většině kontinentů? Vyskytují se nejen v Egyptě, ale i v Mexiku, USA, v Evropských zemích, v Číně či v Tichomoří. Pojďme si tedy udělat takový výlet po světě, abychom se s místy těchto fascinujících staveb seznámili blíže. >>>>>>


Kondenzační pruhy

Je to možná neuvěřitelné, ale přesto pravdivé: letadla za přísného utajení už několik let rozprašují do atmosféry chemické látky, jako například barium a aluminiový prášek, které mají zabraňovat globálnímu oteplení, avšak v konečném důsledku mohou mít netušené zdravotní následky pro celé lidstvo. Tolik citace (podtrhuji citace) z různých webů. To si opravdu někteří, možná i inteligentní, lidé myslí. Říkají tomu chemtrails. Odkazy zde zveřejňovat nebudu, abych se rovněž nestal šiřitelem těchto nesmyslů (a dlouho jsem váhal, jestli je vůbec rozumné, toto téma zvednout).
Kondenzační stopy za letadly jsou naprosto přirozeným jevem. >>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 21.10.2009
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden nejsilněji působí Venuše a Slunce, síla ostatních planet je vyrovnaná. Přes dílčí zlepšení ještě pokračuje dosti neblahé působení hvězd.

Mějte se hezky...

Hade, 18.10.2009