Nahoru ]

Labyrint světla - foto jsem pořídil na stejnojmenné výstavě

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden mě nejvíce rozveselila následující zpráva. Firma Firma Baxter si zaregistrovala patent číslo US20090060950A1 na vakcínu proti prasečí chřipce 28. srpna 2008 - rok před vypuknutím nákazy.
Viz: http://www.theoneclickgroup.co.uk/news.php?start=2760&end=2780&view=yes&id=3581#newspost
Ať mi ještě někdy někdo něco říká o paranoie :). Jako vždy se ukazuje že člověk není nikdy dost paranoidní...

„Je to ostuda,“ rozkládá agent, „jak lékařská technologie stále pokulhává za marketingovou stránkou věci. My máme programy na podporu prodeje dávno nachystané, máme vybrané drobné odměny pro lékaře, pěkné reklamy do časopisů, prostě celou zaváděcí kampaň, ale jinak to je pořád stejná stará písnička. Výzkum a vývoj je pořád o roky opožděný. Opice v laboratořích chcípají jako mouchy.“
Pilulky na AIDS vypadají přesně jako pilulky na rakovinu vypadají přesně jako pilulky na cukrovku. Takže tyhle léky vlastně nejsou vynalezené? ptám se.
„Nepoužívejme slovo ‚vynalezené‘,“ namítá agent. „To zní tak strašně spiklenecky.“
Ale nejsou skutečné?
„Samozřejmě že jsou skutečné,“ prohlásí a vyškubne mi první dvě lékovky z rukou. „Jsou registrované. Máme seznam téměř patnácti tisíc registrovaných názvů pro výrobky, jejichž vývoj ještě neskončil. Včetně vás.“
Jsem výrobek?
„Moje řeč,“ kývne.

CHUCK PALAHNIUK, PROGRAM PRO PŘEŽIVŠÍ
 


UFO - realita všedního dne!


Zvláště poslední dobou se to v médiích mimozemšťany jenom hemží. Je to pouze snaha bulvarizovaných médií přitáhnout pozornost, nebo mocní tohoto světa lidstvo připravují na předložení důkazů o jejich existenci?

Se zájmem jsem si dnes přečetl úsměvný článek Miloše Čermáka – Až přistanou mimozemšťané… Veselé čtení, které při bližším pohledu a zamyšlení nemá v některých aspektech daleko ke skutečnému průběhu událostí.

Představte si tyto tři situace: >>>>>>Jako každý rok i letos pozvánka na společnou výstavku fotek v Telči :)


Mějte se hezky...

Hade, 19.7.2009