Nahoru ]

Balkon...

Vítám vás v novém týdnu. Dnes je aktualizace poněkud stručnější, neb veškerý tisk se zabývá především povodněmi. Já sice potopen nejsem ale tak mne decimují přechody jednotlivých bouřek a front, že mám aktivitu totálně na nule a chuť k hledání zajímavých odkazů také. Trochu mne mrzí že jsem nedokázal řádění počasí včas předpovědět podle horoskopu, ale skutečně se taková věc, díky působení Saturnu a ostatních pomalých planet které jsou retrográdní, odhaduje velmi těžko, neb varování je jaksi permanentní. Krom toho na Osudu tvrdí, že povodně jsou následek útoku klimatických zbraní a trestem za nepřijetí lisabonské smlouvy :))) OOOOOOOoooo :) To jsem se z toho krásně vykroutil, že?

"A tehdy se Marvin obrátil na víru. Nebyla to ta klidná, tichá a soukromá víra, která zahrnuje konání dobrých skutků a lepší život, ani ta, která od vás vyžaduje, abyste si oblékli společenský oděv a ve dvojicích zvonili lidem u dveří, ne, tohle byla ta víra, která předpokládá, že budete mít vlastní televizní společnost a lidé vám budou posílat peníze."

DOBRÁ ZNAMENÍ,Terry Pratchett a Neil Gaiman
 


 První muž na Měsíci věří v UFO. Americké bomby ve vesmíru

Americká NASA plánuje kontroverzní akci. Ještě letos chce bombardovat Měsíc. Neil Armstrong doufá, že to nerozhněvá ufony. V Národním úřadu pro letectví a vesmír (NASA) už plánují, že 9. října zazní obří detonace na Měsíci. Dvoutunová kinetická střela by měla na satelitu Země vytvořit kráter, který by měl být v průměru deset kilometrů široký.>>>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 1.7.2009
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 28.6.2009