Nahoru ]

Benátky, jeden z tisíců mostů

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden jsem se tady na tomto místě rozhořčoval nad postojem západního světa k volbám v Iránu. Před cca dvěmi hodinami jsem se ze zpráv na ČR2 dozvěděl, že Irán vyhostil reportéra BBC za lživé informování o situaci a manipulaci s fakty. Zajímalo mne proč.
Tady je odpověď:
Omluva BBC: ...ve středu 17. června jsme udělali chybu v popisku fotografie, zveřejněné na internetovém serveru BBC News online. U zprávy "Obama odmítá 'zasahovat' v Íránu" jsme chybně uvedli, že agenturní fotografie tiskové kanceláře Getty ze shromáždění na podporu Ahmadinežáda je fotografií ze shromáždění na podporu Musávího...
Inu chudáci... Chybička se vloudí:) Nebo spíše lež má krátké nohy...

"Pod dveřmi jsem měl lístek od své domácí. Sdělovala mi, že jsem už dva týdny nezaplatil nájem. Stálo tam, že všechny odpovědi jsou v Knize zjevení. Stálo tam, že když se nad ránem vracím domů, dělám hrozný kravál, a že by mi byla vděčná, kdybych se v budoucnu choval tišeji. Stálo tam, že až Staří bohové vystoupí z oceánu, všichni neřádi světa, všichni nevěřící, všechen lidský odpad a všichni rozmařilci a flákači budou smeteni z povrchu země a svět bude očištěn ledem a hlubokou vodou. Stálo tam, že považuje za svou povinnost mi připomenout, že mi, když jsem se přistěhoval, přidělila v ledničce jednu polici a že by ocenila, kdybych si v budoucnu dával věci pouze na ni."

Neil Gaiman, ZASE JEN JEDEN KONEC SVĚTA
Náhodná ukázka do nového týdne...


Časopis New Scientist uveřejnil článek ve kterém rozvíjí myšlenku kterou jsem se na těchto místech již několikrát zabýval v souvislosti s novým (tedy právě přicházejícím) slunečním cyklem, jehož maximum má kulminovat v roce 2012. Je pravda, že cyklus začíná velmi atypicky a sluneční aktivita je v současnosti (navzdory předcházejícím předpovědím) velmi nízká a NASA operativně opravila předpověď pro průběh tohoto maxima, ale přiznejme si - Slunce a jeho chování je stále ještě trochu tajemné.
V tomto článku je popsán průběh Sluneční superbouře která zasáhne planetu takovou silou silou která bude opakováním situace v roce 1859. V tomto roce došlo k takové ionizaci atmosféry, že elektrické spotřebiče se samovolně zkratovaly a hořely, polární záře byly bežným jevem i daleko na jihu. Pravda je že elektřina byla v té době byla v plenkách, stále měla příchuť výstředního zázraku a tak následky pro lidstvo a techniku byly nulové. Dnes je situace podstatně jiná. Pokud se bude taková sluneční bouře opakovat nyní budou následky katastrofální.
Dojde k totální destrukci elektrických rozvodných sítí, zničení veškeré počítačové techniky.
Ze začátku to bude jen krásné divadlo nad našimi hlavami. Obloha se promění v obrovský ohňostroj – zelené vlnící se spirály, oranžové pruhy, různobarevné záblesky. Jenže pak…
„Po devadesáti sekundách zhasnou veškeré lampy na světě. Během jedné hodiny bude bez elektřiny většina Evropy. A do půlnoci se zhroutí všechny mobilní a internetové sítě, přestanou fungovat všechny televizní stanice i rádio. Ráno vypukne v civilizovaném světě totální chaos,“ popisuje blížící se katastrofu britský vědecký časopis New Scientist s tím, že nepoteče ani pitná voda.
Konec roku 2012: Ve vyspělém světě vypukne největší hospodářská katastrofa v historii. Dnešní krize je proti ní jen legrácka pro děti.
Rok 2013: Hladem zemře 100 000 Evropanů. Mrtví už se nebudou ani pohřbívat a nemocné nestihnou nemocnice léčit.
Vědci předvídají, že svět se z první slunečné »superbouře« bude vzpamatovávat více než 20 let.
Pokud si chcete článek přečíst v originále ho najdete >>>ZDE>>>


Tento odkaz zařazuji pro všechny kteří jsou postiženi jako já a ničí jim život a zdraví obluda zvaná lymská borelióza...

PRAVDA O BORELIÓZE

BORRELIA BURGDORFERI - LYMSKÁ BORELIÓZA
Patří mezi spirochaetaeceae. Prenašečem bakterie je klíště Ixodes ricinus. Lymská borelióza je multisystémové infekční onemocnění postihující najčastějí kůži, klouby, srdce a nervový systém. Epidemiologickým agensom je právě bakterie - spirochéta Borrelia burgdorferi, pričemž v Evropě dominuje podtyp Borrelia afzelii vyvolávající kožní projevy a Borrelia garinii, která sa manifestuje neurologickými projevy. Borrelia burgdorferi identifikovali Burgdorfer a spol. v roku 1982. Lymská borelióza představuje najčastejší onemocnění prenášané ze zvířat na človeka (antropozoonóza) s přírodním ohniskem ve střední Evropě. >>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 24.6.2009
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Merkur a Venuše síla ostatních planet je vyrovnaná. Díky trvajícímu rozpornému působení Venuše a Marsu mohou být naše city postižené konflikty mezi mužským a ženským prvkem, nemusíme se prostě po psychické stránce cítit ve "své kůži".

Mějte se hezky...

Hade, 21.6.2009