Nahoru ]

Divnookno...

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden potvrdil astrologické předpoklady které tady již asi 14 dní uvádím. Myslím tím nejen zemětřesení v Itálii, ale i například silné nepokoje v Thajsku a Moldávii a Gruzii. V podstatě podobná astrologická situace trvá i nadále a tak uvidíme co přinese dále. Ale abych nebyl tak negativní, dobrá zpráva na závěr - Obamovy dcery se dočkaly vytouženého štěněte. Jmenuje se Bo.

Stín chvíli přemýšlel. „Poslyšte, Jacquele...“
„Jo.“
„Věříte v duši?“ Nebylo to přesně to, na co se chtěl původně zeptat, a překvapilo ho, když slyšel svou otázku. Hodlal ji formulovat méně přímo, ale nic méně přímého ho nenapadlo.
„To se nedá tak říct. Za mých časů jsme to měli všechno pěkně srovnané. Když jsi umřel, postavil ses do řady a zodpovídal ses ze všech špatných i dobrých skutků. A pokud tvé špatné činy převážily peříčko, dostal tvou duši a tvé srdce Ammet, Požírač duší.“

Neil Gaiman
AMERIČTÍ BOHOVÉ
Náhodná ukázka do nového týdne...


Evangelium podle Jidáše?

National Geographic Society zveřejňuje Jidášovo evangelium staré 1700 let.

Nově zveřejněný rukopis nazvaný Jidášovo evangelium nastoluje revoluční otázky. Pro někoho jeho teze zřejmě přinesou nový pohled na vztah mezi Ježíšem a Jidášem. Jidáš, který je tradičně označován za zrádce a udavače, byl možná nevinný.

Dokument naznačuje, že Jidáš Iškariotský, který Ježíše podle Nového zákona zradil, nemusel být tím "zlým". Při vydání Ježíše Římanům jednal na žádost samotného Ježíše, aby mu jako božímu synovi pomohl zbavit se svého pozemského těla.

Autor evangelia dokonce označuje Jidáše za jediného, který rozuměl skutečnému významu Ježíšova učení. >>>>


Chorvatská slepice snáší zelená vejce

Ideální slepice pro období Velikonoc, to je slepice Fata. Ta totiž nesnáší obyčejná vejce, ale zářivě zelená. Zejména v období, kdy malé děti běhají s pomlázkami a snaží se vykoledovat si nějaká barevná vajíčka, je tato schopnost více než výhodná. Její majitel toho umí také patřičně využít. >>>>


Fakty o očkování, ktoré by ste mali vedieť

Očkovacia taktika a prax v USA a Kanade spôsobuje vyššiu chorobnosť a úmrtnosť ako preventívnu ochranu detí.

Po prvý raz v histórii sú deti v USA a v Kanade viac choré, ako boli deti predchádzajúcich generácii. Nie sú na tom horšie len o trošku. Sú na tom výrazne horšie fyzicky, emočne, edukačne a vývojovo. Štatistiky potvrdzujúce tieto skutočnosti boli uverejnené tak často, že už to je až nudné. >>>>>


Ledové krátery na Marsu

O tom, že je na Rudé planetě voda dnes již zřejmě nikdo nepochybuje. Sondy, podrobně mapující povrch planety našly útvary, které modelovaly dávné řeky, stejně jako stopy eroze, způsobené vodou poměrně nedávno. Led našla kousek pod povrchem i sonda Phoenix, předtím než zamrzla do polární čepičky marsovské zimy. >>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 15.4.2009
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

I tento týden bude nejsilněji působit Mars a Slunce. Rozhodně si dávejte pozor - působení Marsu zůstává skutečně až nebezpečné. Minulý týden potvrdil astrologické předpoklady které tady již asi 14 dní uvádím. Myslím tím nejen zemětřesení v Itálii, ale i například silné nepokoje v Thajsku a Moldávii a Gruzii.

Mějte se hezky...

Hade, 12.4.2009