Nahoru ]

Prostě list...

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden mě nejvíce dojalo jak se našim politikům krásně dostal ten jejich newspeak pod kůži. Na vlastní uši jsem slyšel pana Kalouska jak pravil že předpokládá že růst HDP může být až - 1.3 % :). Neskutečné... Tomu se říká optimistický přístup. Takže džíny se vám po praní nesrazí, oni se pouze roztáhnou do záporných hodnot. Určitě se vám hned lépe oblékají, že?


Lidé jsou mistry svého vlastního osudu.

Paulo Coelho, Brida
Náhodná ukázka do nového týdne...


Patomský kráter – jeden z nejzáhadnějších přírodních úkazů na světě

Pod Patomským kráterem ve hloubce 100 m vědci našli obrovský vejcovitý objekt

Patomský kráter, objevený v roce 1951 geologem Vladimírem Kolpakovem, dodnes patří mezi nejzáhadnější přírodní útvary na světě.

Jednak není jasné, jakým způsobem vznikl a vystoupil nad okolní povrch, a za druhé, nikdo se tím v průběhu padesáti let nezabýval. Teprve v roce 1971 byl kráter vyfotografován z vrtulníku. Z výšky vše vypadá jako měsíční kráter. >>>>>


A ještě jednou:

Patom - nejzáhadnější kráter planety


Nových zpráv o UFO opět přibývá
Libor Cermák


Před měsícem jsem zde psal článek Lednová vlna UFO. Jenomže ať chceme nebo ne, z celého světa přicházejí zprávy o dalších pozorování neidentifikovaných létajících objektů, a tak článek má pokračování. >>>>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 18.3.2009
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars síla ostatních je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 15.3.2009