Nahoru ]

Duality...

Vítám vás v dalším týdnu. Ještě malý doplněk od Radka (díky :) ) k mému tvrzení z minulého týdne že USA jsou na pokraji krachu:

"Podle statistik každý Američan dluží průměrně 180 000,- USD. Kdybychom uvažovali o okamžité splatnosti, dluží všichni 54000000000000 to jest 54 trilionů USD. V oběhu je papírových bankovek asi za 500 miliard USD.
viz dva skeče výborných britských humoristů http://www.youtube.com/watch?v=YbD-omir4c0
http://www.youtube.com/watch?v=jUrC5yd7_F0&feature=related
Ty prachy ukradli Američané. Nejdřív podusili domácí obyvatelstvo, pak jim nabídli dostupné úvěry, ty úvěry prodali na Wall Street."

Zrcadlo zadeklamovalo hrozivým, záhrobním hlasem:
"Viděl jsem na vlastní zrak, jak s pačesy rozevlátými
kráčela, kvílíc a bosa, Canidia v černých šatech,
Sagana též, co postarší byla, a bledé pak obě.
Hrozná to podívaná. Pak do hlíny zadaly nehty,
drásaly zem a černého trhaly beránka v zubech."

Arkadij a Boris Strugačtí
"Pondělí začíná v sobotu"

Náhodná ukázka od mojí maličkosti


Tenhle článek se mi líbí. Žádný únos ale rovnou zlodějští mimozemšťané :))))

Převzato: www.novinky.cz

Mimozemšťané prý ukradli Angličanovi psa a stan


V Anglii došlo v posledním roce k velkému nárůstu pozorování UFO.
foto: www.world-mysteries.com

Mezi 135 zprávami o údajném pozorování UFO, které britské ministerstvo obrany dostalo za loňský rok, vyniká stížnost na to, že jistému muži prý mimozemšťané odvlekli psa.
12. 2. 2008 10:20 - LONDÝN

Záhadné jevy na nebi mají nejrůznější podobu. Mezi neidentifikovanými létajícími objekty se vyskytovaly zářivé předměty na obloze, silná světla pohybující se různými směry, a dokonce i výpadek elektřiny, který utrpěla vesnice hned poté, co u ní tiše vybuchla podivná světla.

Jak ale uvádí agentura Reuters, pozornost upoutala zpráva o zmizení psa z Walesu. "Svědek viděl vesmírná plavidla, a pak, podle jeho slov, jedno z nich ukradlo jeho psa, auto a stan. Stalo se to, když s přáteli tábořil ve volné přírodě," stojí doslova ve zprávě zaslané ministerstvu.

Je také zajímavé, že ve Velké Británii došlo za loňský rok ke čtyřicetiprocentnímu nárůstu pozorování UFO oproti roku předešlému.


Navzdory tvrzení našich medií že ze strany "padajícího" špionážního satelitu nehrozí naprosto žádné nebezpečí(viz: http://aktualne.centrum.cz/veda/clanek.phtml?id=519861, http://www.hvezdarna-vsetin.inext.cz/view.php?cisloclanku=2008010018) , se Pentagon rozhodl k poněkud překvapujícímu řešení. V únoru (nejspíše 21.2.2008) bude z Havaje odpálena řízená střela, která má družici zničit. Na současném rozhodnutí zničit satelit řízenou střelou ještě před vstupem do zemské atmosféry se podle AP podílely i Národní agentura pro bezpečnost (NSA), ministerstvo zahraničí a vnitřní bezpečnosti. Sestřelení se údajně ujme námořnictvo. V každém případě se prý čeká na přistání raketoplánu Atlantis. Po pravdě nedivím se, při přesnosti amerických raket:-)...
Inu spekuluje se že na palubě družice je větší množství plutonia.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 20.2.2008
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet vyrovnaná. Pozor na úplněk 21.2.

Mějte se hezky...

Hade, 17.2.2008