Nahoru ]Kapky podzimní...

Vítám vás v dalším týdnu.

"Dobrodružství je velice pěkná věc, říkal si v duchu, ale i pravidelné jídlo a život bez bolesti mají nepopiratelné přednosti.
Ale co, byl naživu, vlasy mu čechral vítr a mrak uháněl oblohou jako galeona s rozvinutými plachtami. Nevzpomínal si, že by v sobě kdy cítil tolik života jako právě v tomto okamžiku. Obloha v sobě měla takovou oblohovost a svět takovou okamžitost, jaké nikdy dřív neviděl a nevnímal."

Hvězdný prach, Neil Gaiman
Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne


 LIDÉ BYLI OBŘI
Jiří Matějka

Unikátní objev obřích koster
Gruzie, srpen 2008

Senzační archeologický objev lidských kostí neobvykle velkých rozměrů. V Gruzinské oblasti Haragulsk nedaleko Borjomi byly v jeskyni nalezeny kosti obra. Podle legend, které si po staletí předávají místní lidé, obývala tuto oblast podivná stvoření – obři. Nyní se tyto legendy staly realitou. Po prvním průzkumu vědci zjistili, že nalezená lebka je téměř trojnásobně veliká než mají moderní lidé. Podle kostí pak stanovili výšku jedince, kterou měl za svého života. Obr byl vysoký 2,5 – 3 metry. >>>>>>>


Biden, Powell a Albrightová prorokují po volbách mezinárodní krizi - tak trochu blázinec, nějak nevím co si o této zprávě myslet, myslí tím světotvůrci útok na Irán? Nebo nějakou jinou lumpárnu?
 


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 12.11.2008
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars, síla ostatních planet je vyrovnaná. Pozor na úplněk 13.11.2008.

Mějte se hezky...

Hade, 9.11.2008