Nahoru ]


Vodopád nad Skryjským jezírkem

Vítám vás v dalším týdnu. Nejvíce mne za posledních pár dní zaujal neskutečný bordel panující na dráze. Po třetí během cca jednoho měsíce nefunguje zabezpečovací systém v ČSD v Praze. V prvních dvou případech došlo ke krádeži kabeláže a na zavěr došlo k vyhoření kolektorů ve kterých jsou kabely uložené. Vzpomínám si že jsem byl před lety na monstrakci - bezpečnostní konferenci IT, kde nás jakýsi manažer ČSD ujišťoval jak bude zabezpečovací systém dokonale ochráněn kamerami, senzory v kolektorech, a tak dále. No asi to byla jen fantazie, nebo byl ten nešťastník zfetovaný. Evidentně nic z toho není pravda. Čím dál více mne připadá že v naší zemi je všechno tak nějak "jako". Prostě takové kulisy za kterými najdete jen smetiště. Občas mám dojem že když si otočíte spousta věcí zmizí, neb zřízenci odnesli kulisy aby předstírali realitu zase někde o kus dál. Jakoby i těch kulis bylo tak nějak málo, nebo co... Prostě jen keci a kašírovaná fikce.
Tak aspoň docela "veselý" článek o Hlavním nádraží. Snad vás pobaví taky...

Četl jsem jednou, že diplomat nikdy neřekne, že někdo lže. Použije v takovém případě věty: "Domnívám se, že o správnosti vašich informací dalo by se s úspěchem pochybovat." A je to.

Zdeněk Jirotka: SATURNIN
Náhodná ukázka od mojí maličkosti.


Převzato: www.denik.cz

Americký pilot dostal rozkaz sestřelit UFO

Londýn - Letec už měl prst na spoušti, když záhadný objekt veliký jako dopravní letadlo zmizel.

Autor: Michal Olbrich

Dvě americká vojenská letadla dostala rozkaz sestřelit neidentifikovatelný létající objekt (UFO) nad anglickým venkovem během studené války. Svědčí o tom tajné materiály zveřejněné v pondělí, napsala agentura Reuters.

Jeden z pilotů uvedl, že zbývalo jen několik sekund k vystřelení 24 raket na pohybující se objekt, který na radaru vypadal jako dopravní letadlo.

Nyní sedmasedmdesátiletý Milton Torres, který žije v Miami na Floridě, uvedl, že objekt nejprve setrvával bez pohybu na nebi, avšak poté vyvinul rychlost asi 12 tisíc kilometrů v hodině.

Po incidentu dostal Torres přísný zákaz o příhodě hovořit.
Jeho příběh je jedním z desítek případů pozorování UFO, které zaznamenalo ministerstvo obrany a které byly nyní zveřejněny v Londýně.

Ve zprávě Torres popsal svůj příběh v proudovém letounu F-86 D Sabre, když v květnu 1957 odstartoval ze základny britských vzdušných sil v Manstonu v hrabství Kent.

„Rozkaz zněl vypálit salvu raket na UFO. Rozkaz byl potvrzen a já vybral 24 raket. Zamířil jsem a zaměřovač snadno zachytil cíl,“ uvedl Torres.

V posledním okamžiku však objekt zmizel z obrazovky radaru a stíhání nepřítele bylo odvoláno.

Dokumenty neobsahují žádné vysvětlení případu, který se udál v době vystupňovaného napětí mezi Západem a Sovětským svazem. Torres na vysvětlení čeká padesát let.

„Nikdy na to nezapomenu,“ řekl britskému deníku Times.

Expert na UFO David Clarke uvedl, že přízrak mohl být součástí tajného amerického projektu na vytvoření letadla neviditelného na obrazovkách radarů.

„To co pilot viděl, mohl to být také nějaký experiment pro elektronickou válku, nebo to koneckonců mohl být UFO,“ uvedl pro deník Times.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 29.10.2008
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars, síla ostatních planet je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 26.10.2008