Nahoru ]


Duch secese...

Vítám vás v dalším týdnu. Omlouvám se za absenci aktualizace v minulém týdnu. Tento týden se naposledy musíte smířit s redukovanou aktualizací, horoskop začne vycházet od příštího týdne.
Snažil jsem se alespoň aktuality minulého týdne umísťovat na titulní stránku. Pokud si články pod těmito odkazy přečtete zjistíte následující. Konflikt Rusko versus Gruzie je jen dalším důkazem toho, že žijeme ve virtuální realitě. Vůbec nezaleží na tom co je pravda, ale pouze to co za pravdu vydávají zkorumpovaná media a banda prolhaných parchantů kterým se říká politici. Je mi smutno že v naší zemi jsou poměry ještě prolhanější než kdekoliv jinde a anální lezectví  je národním sportem. Je mi smutno z toho, že jednotlivec, byť zastává funkci prezidenta této země svými názory nedokáže ovlivnit vůbec nic. Naše realita je na pozvracení... Vláda se nám vysmívá do ksichtu!
 

V USA natočili krvežíznivého tvora považovaného za legendu

V americkém Texasu natočili policisté z auta při pravidelné kontrole oblasti tvora, který se podobá legendárnímu zvířeti zvanému chupacabra. Nikdo vlastně nedokáže říci, zda tento tvor existuje, nikdy totiž nebyl chycen živý. Doposud byla nalezena pouze mrtvola, která se tomuto tvoru připisuje. Zvíře by se údajně mělo živit krví z domácích a chovných zvířat.>>>>>>


Převzato: www.zvedavec.org

Američané "darovali" Rusům vojenské tajemství

22.8.08

Gruzie: Ruští velitelé jsou překvapeni lehkomyslností gruzínské armády. Elitní skupina zvláštních jednotek Gruzie vjela na pěti amerických Hummers do Rusy "okupované" Poti. Auta vezla výbušniny, zbraně a top-secret satelitní technologii - pýchu generálů NATO.

Ruská armáda věděla o tom, že se zvláštní jednotka Gruzínců blíží k městu dlouho před jejich příjezdem. Jejich pohyb byl sledován satelity a potvrzován lokálními Gruzínci naštvanými na svého prezidenta za jeho poslední vojenskou akci.

Rusové přiznali, že neočekávali, že by klíčová jednotka vojenské výzvědné služby Gruzie, trénována špičkovými odborníky NATO, takto vjela rovnou jim do náručí. Posádky vozů se vzdali bez ztráty života.

"Věděli jsme, že v gruzínské armádě panuje velká nekázeň, ale nečekali jsme takový stupeň," řekl jeden vysoce postavený generál.

Je pravděpodobné, že NATO bude muset překódovat celý svůj družicový systém a nebude to levná záležitost. Což vede k otázce: "Stojí to za to, sdružovat se s Gruzii a Ukrajinou?"

Hihi. A máte tady vysvětlení, proč Bílý dům požadoval "vrácení ukořistěné techniky". :-))))

Zdroj: http://www.kp.ru/daily/24150.4/366391/


 ŠESTÝ SMYSL PŘEDPOVÍDÁ KATASTROFY


„Šestý smysl“ předpovídá katastrofy

Vlny tsunami po sobě v Asii zanechaly desítky tisíc lidských mrtvol. Zvířata ale zřejmě nějakým zvláštním způsobem katastrofu tušila. V zatopených místech téměř zcela chyběla mrtvá těla živočichů. Mají zvířata pro katastrofy nějaký "šestý smysl? >>>>>>>


Hade, 24.8.2008