Nahoru ]
 


Směr Země...

Vítám vás v dalším týdnu.

"To hlavní sdělení je v zásadě tohle: když si člověk brání dělat to co chce dělat, bloudí potom po téhle zasmušilé zemi jako unavený host."

Edith Templetonová, Gordon
Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne.


Rozlučte se s gravitací - je tu mikrovlnný motor
Britská společnost SPR Ltd (Satellite Propulsion Research) založená Rogerem Shawyerem už od roku 2002 vyvíjí unikátní koncept pohonné jednotky, která nepotřebuje palivo. Zařízení nazvané EmDrive v současné době přitahuje pozornost amerických i čínských kosmických agentur.

Zní to bláznivě, ale Shawyer se svými kolegy experimentálně dokázali, že je možné vyvinout tah pouze prostřednictvím mikrovln.
Srdcem celého motoru je uzavřený kónický měděný válec, do něhož jsou z magnetronu pouštěny mikrovlny a rezonují v něm jako ve zvonu. >>>>>>


Přestože o Nibiru a o změnách ve Sluneční soustavě již toho bylo řečeno dost a dost, tak přeci jen ještě jedna malá událost. Není běžné aby se touto teorií zabývali mainstreamová media, nicméně stalo se:)  V sobotu 29. března na www.australia.to vyšel tento zajímavý článek:

NASA A PLANETA X

Sobota 29. března 2008 9:45 p, EST

Skutečnou příčinou klimatických změn, sopky činnosti, zesílení na seismické aktivity apod., je planeta Eris se blížící se k naší sluneční soustavě, má název 2003 - UB - 313, a ve starověku byla známá pod různými názvy jako: NIBIRU, Marduk, Nemesis, Hercolubus, bohové Planet, Planety Říše, Planety kříže nebo Červeného Planet.

Originál článku najdete >>>ZDE>>>

"Googlovský" překlad potom >>>ZDE>>>
 


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 21.5.2008
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Venuše, Saturn a Merkur. Pozor na úplněk 20.5.

Mějte se hezky...

Hade, 18.5.2008