Nahoru ]


 

Vítám vás v dalším týdnu. Nevím co napsat pozitivního do nového týdne (vzato kolem a kolem pokud se podíváte na odkazy níže, nic, moc, že..), tak aspoň jako na Nově :) Je jaro a vylíhla se taakhle krásná kachňátka...

 


"Úplně zmatené je přísloví, že kdo za pecí sedá, jiného tam hledá. Představte si, prosím, selskou jizbu, trámový strop a pec. Za pecí někdo sedá a hledá tam někoho jiného. Protože prostor za pecí je malý a přítomnost někoho jiného dala by se jediným pohledem zjistit, je jakékoliv hledání zcela zbytečné a svědčí o pomatenosti ducha. Na prostém odmítání přísloví, co tě nepálí, nehas, je založena myšlenka dobrovolného hasičstva. Protože nelze zavrhnout počínání hasičů, je nutno zavrhnout citované přísloví."

Zdeněk Jirotka: SATURNIN

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne.


Holčička se dvěma obličeji

Indové chodí k holčičce se dvěma obličeji a uctívají ji jako bohyni. My máme Indy za hlupáky. Víme, že se dívenka narodila s takzvanou kraniofaciální duplicitou.

Nerozumíme tomu pranic, ale naše víra v naprostou vysvětlitelnost světa bez bohů a tajemství je latinskými slovy ukojena. Když je to po latinsku, tak to sedí, ne?

Nechci být upálen členy spolku Sisyfos, proto slavnostně prohlašuji: Věřím ve vědu svatou, ve vysvětlitelnost skoro všeho, v matematiku neposkvrněnou a Darwina všespásného.

Přes to všechno věda svět nepojme. Slepá víra v ní nám brání číst znamení, která nám bohové dávají. Holčička se dvěma obličeji jako ta s mnoha končetinami, které se krátce po sobě narodily v Indii, mohou být takovým znamením.>>>>>>>>


Kdo postavil Egypťanům pyramidy ?


Mohli staří Egypťané sami postavit gigantické pyramidy a chrámy? Lidé, kteří o tom jen četli, říkají, že ano, ale ti, kteří se prošli po Gíze, se tomu mohou jen smát. >>>>>>>


ZÁKON O VELKÉM BRATROVI
Fízlování mobilů i internetu prošlo hlasy Zelených

Jsme připraveni přijmout fakt, že cokoliv uděláme, řekneme či napíšeme, může být použito proti nám? Kdykoliv a kýmkoliv?

Nahoře chuj a vespod fuj. Tak hodnotí bodří Moravané ty, kteří se tváří jinak, než jak jednají. Strana Zelených pohřbila pozměňovací návrhy, které měly omezit právo tajných služeb prohrabávat se povinně uchovanými záznamy veškerých dat telefonních hovorů, mobilní, e-mailové a jiné internetové komunikace a ponechat ho pouze policii v přísně sledovaných případech podle trestního řádu (§ 88 zákona č. 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním). Pohřbila i pozměňovací návrhy předložené svou vlastní předsedkyní klubu závěrečným opakovaným hlasováním, kdy podlehl klub zelených lobbingu ODS. Díky tomu prošla vládní novela zákona 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, přijatá kvůli platnosti evropské směrnice o "data retention". Data budou poskytována i cizím zpravodajským a policejním službám. Nikdo nikdy nikde nedohledá, jaká data byla komu poskytnuta, proč a jak s nimi naložil. Nastává preventivní sledování všech, vždy a všude.

Česká republika se k datu účinnosti tohoto zákona stává státem, ve kterém budou rozmáhajícím se telekomunikacím, sociálním sítím a webu 2.0 vládnout fízlové.>>>>>>>


Tuna rýže zdražila na tisíc dolarů, v USA už je „na příděl“


Nejen ceny ropy a zlata lámou rekordy. Od začátku roku podražila třikrát také tuna rýže, a včera dokonce prorazila nevídanou hranici tisíce dolarů. Na rekordní ceny už zareagoval největší americký řetězec Wal-Mart, který ve velkoobchodu u některých druhů omezuje počet kupovaných balení.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 30.4.2008
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Venuše, Mars a Saturn.

Mějte se hezky...

Hade, 27.4.2008