Nahoru ]Gotika...

Vítám vás v dalším týdnu. Minulý týden jen potvrdil vývoj situace který lze očekávat z postavení planet. Nepokoje v Tibetu a následná brutální reakce Číny, další komatózní křeče dolaru. I v naší republice je stále lépe, stačí si jen přečíst dvě náhodně sebrané zprávy níže...

Jinak mě zaujala ještě jedna pozoruhodná věc. Píší mi do astroporadny lidé se žádostí o radu, či kompletní horoskop. Já vypotím mejlik s odpovědí a ejhle... Posílám jednou, dvakrát, třikrát. Email se mi stále vrací jako nedoručitelný, neb adresát má plnou schránku. Vyplývají z toho dva možné závěry. A) píší mi lidé v takovém stupni deprese že již nečekají na mou odpověď a nevybírají ani poštu a končí bůh ví jak... I přesto že jsem rodilí pesimista zdráhám se tomu uvěřit.
B) je pravda co jsem nedávno četl někde na inetu. 80% veškeré emailové komunikace prý tvoří spamy a lidé mají schránky přecpané hovadinami.
Jinými slovy komunikace elektronickou poštou je čím dál více problematická. Pročež pokud ode mne někdo neobdrží odpověď, nevzpomínejte na mne ve zlém ale vězte že mne po  týdnu přestalo bavit posílat email do stále stejné schránky s nulovým výsledkem.

"Potom nám vyprávěl zajímavé zkušenosti svých kolegů psychiatrů a tvrdil, že duševnímu zdraví je obecně věnována mnohem menší pozornost než zdraví tělesnému. Kdyby kterýkoliv normální člověk byl stižen nevolností a případně mdlobou, nespokojil by se zjištěním, že už to přešlo, nýbrž vyhledal by lékaře a podrobil by se důkladné prohlídce. Přitom mezi námi pobíhají lidé, kteří jsou duševně nemocní a kteří by se urazili, kdyby jim někdo řekl, že se mají léčit. Nikdo by se neurazil, kdyby mu bylo řečeno, že trpí třeba špatným krevním oběhem a že je nutno, aby dělal to a nedělal ono. Potíž spočívá v tom, že pojem člověka, trpícího duševní chorobou, je ztotožňován s pojmem blázna. To je hrubý omyl, neboť šílenství je již duševní smrt, a je nesmyslné, jestliže jen v těch případech je uznáváno, že něco není v pořádku."

Zdeněk Jirotka: SATURNIN

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne.


Ceny rostou nadále rekordním tempem
Růst spotřebitelských cen v únoru dosáhl 7,5 procenta. Hladina spotřebitelských cen vzrostla v únoru proti lednu o 0,3 procenta, oznámil Český statistický úřad. Nejvíce zdražilo pečivo.

Průměrná mzda v ČR je nižší než minimální mzda v Británii
České firmy zachraňují zaměstnanci svými nereálně malými platy.

14.3.2008 - Americký dolar poklesl na rekordní minimum
Hodnota dolaru ve čtvrtek poklesla na rekordní minimum a cena zlata dosáhla hranice 1000 dolarů za trojskou unci poté, co údaje o maloobchodní situaci v USA potvrdily, že Spojené státy jsou v hospodářské recesi a dále se zintensivnilo znepokojení ohledně problémů v sektoru hedgových fondů.
 


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 19.3.2008
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars a Slunce. Pozor na nepříznivé působení Marsu. Stejně tak si dejte pozor i na páteční úplněk.

Mějte se hezky...

Hade, 15.3.2008