Nahoru ]

Podzimní fotečka...

Vítám vás v dalším týdnu. Na úvod se s vámi chci podělit  působivé video, které je animací postupného přibližování k jádru komety 17P/Holmes - stále vlastně ještě největšímu útvaru Sluneční soustavy :)
A mimochodem katastrofické nátury jistě potěší že někteří američtí katastrofové o ní hovoří jako o modré hvězdě - "BLUE KACHINA" indiánů Hopi, která má býti posledním znamením před kataklyzmatem. Viz:
http://predicto.blogspot.com/2007/11/is-comet-holmes-blue-kachina.html a spousta jiných zde: -)
Takže šup si pořádně užít vánoční nákupy, ať nejste zadupání do podlah hypermarketů, poprskáni chřipkovými viry a vůbec.

„Ano, pořád ještě je to země vyvolená, země boží,“ pronesl hlasatel tónem, jakým se pronáší závěrečná slova dramatu. „Zůstává však otázka – kterých bohů?“

Gaiman, Američtí bohové
Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne...


A další příspěvek k diskusím o změnách klimatu....

SOLÁRNÍ VÍTR A KLIMATICKÉ ZMĚNY

Údaje získané paleoklimatologickým výzkumem ukazují, že chladné periody v zemské historii vždy otevíraly cestu teplejším a naopak. Není však tak docela jasné, co tyto změny způsobuje, a proto je předpovídání klimatických změn tak obtížné. Třebaže se všichni shodují v tom, že změny podnebí jsou velmi rychlé, sotva někdo může říct, zda v příštích 100 letech bude tepleji nebo chladněji. Momentálně se otepluje a mnozí tuto změnu přisuzují lidskému vlivu na prostředí. >>>>>>


Nutno ovšem podotknout (jako už tolikrát) a že se věci dějí i na jiných místech Sluneční soustavy. Co takhle modrá planeta Mars? :Po kliknutí na obrázek se dostanete na video NASA zachycující Mars současnosti :)


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 5.12.2007
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden budou nejsilněji působit Jupiter, Slunce a Mars.

Mějte se hezky...

Hade, 2.12.2007