Nahoru ]

Vážka akrobat.... a pro ty citlivější povahy dodám, že modelka byla z pavoučí sítě osvobozena a v pořádku odlétla :)


 
Vítám vás v novém týdnu a vítám vás v prázdninách :) Rozhodl jsem se že budu mít prázdniny také. Jinými slovy po několika letech kdy jsem "Hadův týden" aktualizoval neděli co neděli bude po dobu prázdnin v redukované podobě. Budete zde nacházet samozřejmě fotečky a ty nejdůležitější bizarnosti kolem nás. Budete ale muset oželet pravidelné náhodné ukázky  a horoskop. Doufám že pochopíte že i já potřebuji odpočinek.

 

Výjimkou budou příští dva víkendy, neb od příští soboty do další neděle budu  v Telči.  Sešel se totiž rok s rokem a máme zase s Polly v Telči na židovském hřbitově (viz foto níže) výstavu foteček.
 

Takže budeme moc rádi když nás navštívíte. Výstava bude v termínu 07.7. - 13.7. a kde nás najdete zjistíte na adrese www.oblast.org. Je zde i plánek : http://www.oblast.org/planek.htm .  A ve výstavní sítě najdete krom nás i fotografie...:) Budou tam ty které znáte z našich stránek, i ty které jste neviděli :)

 

 

 

 

 

 Kráter po dopadu tunguzského meteoritu
Po sto letech hledání byl konečně objeven impaktový kráter po tělese, které v roce 1908 nadělalo spoušť u sibiřské řeky Tungusky. Tvrdí to italští vědci.

Pití limonád má zničující účinky na DNK

Výzkum Britské univerzity prokázal, že benzoát sodný (E211), běžný konzervační prostředek obsažený v mnoha nealkoholických nápojích, blokuje činnost životně důležité součásti DNK. To nakonec může vést k onemocněním, jako například cirhóze jater a Parkinsonově nemoci.

 

Mějte se hezky...

Hade, 1.7.2007