Nahoru ]

Artefakty v artefaktu...


Vítám vás v novém týdnu. Co říct do nového týdne? Co říci ke světu kde občané tak milují své lídry že jejich setkání se pravidelně mění v pouliční válku. Ke světu kde návštěva prezidenta mocnosti mění Prahu ve město kde prakticky vládne stanné právo. Mimochodem i ty apoštolové  na Pražském orloji nějak nechtějí nějak současné dny rozchodit a dnes se orloj zastavil. No co dodat? A tak moje pocity vyjadřuje dnešní náhodně nenáhodný citátek.

"Poslední polibek Anděl smrti dal
A zástup hlupáků oddaně děkoval
Ti kteří přežili šli hledat novou zem
Bájnou zemi spasených temný Fatherland
Na hvězdném zodiaku zjevil hadonoš
Světy které spatřil Hieronimus Bosch
Hrdlo se svírá je tak těžké věřit tomu
Že světu vládnou stvůry Necronomiconu...
...Tak zapal pochodeň a na cestu se dej
vždyť času zbývá málo, začíná nová epopej"

XIII.Stoleti-Fatherland

Nenáhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne.


NASA zveřejnila velmi zajímavé záběry ještě zajímavějšího útvaru n povrchu Marsu. Zatím je útvar prezentován jako otvor do podzemního systému...


Když už jsem u těch děr.. V ruských lesích se od osmdesátých let objevují podivné hlubinné vrty. Zajímavé je že se objevují v místech které jsou nepřístupné technice. V okolí děr se nenachází žádná vytěžená půda ani hornina. Na dně šachet není nic. Účel děr je neznámý.


Odejde Bush v roce 2009?


Demokratická strana si v tomto hnusném divadle, které nazývají „systém dvou politických stran“, zjevně zvolila variantu být impotentní opoziční stranou.

Všichni dnes vidíme, že veškerá obvinění byla úplně smetena ze stolu. Tak je spousta věcí, jako skoncování s válkou a vůbec celá opozice, v rukou „Pana 28 procent“.

Pro mnoho z nás je těžké si představit, že v lednu 2009 odejde. Je těžké představit si Bushe a Cheneyho, jak odchází ze své nepopulární, ale patrně nadpřirozeně silné pozice vůdců jediné supervelmoci na Zemi.

Bush však 9. května v tichosti podepsal direktivu, která by mohla zajistit, že by on a Tricky Dick II. nemuseli svou vládu předat.

A ještě k americkému radaru...Protiraketový systém se tváří jako obrana, je ale určen k útoku
 

 

A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 6.6.2007
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars a Jupiter.

Mějte se hezky...

Hade, 3.6.2007