Nahoru ]

Schodiště do minula...

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden byl pro media ve znamení pátrání po Aničce, tajemného dítěte uprchlého z azylu "Klokánku". Samotná kausa Anička je více než podivuhodná. Ale jako vždy jakoukoliv podivuhodnost překoná podivuhodný přístup naší policie. Takže proto jsem těmto podivuhodnostem věnoval i nějaké ty odkazy níže.
Do nového týdne ještě prosbička. Podpořte Brněnskou aktivitu NE ZÁKLADNÁM, prosím.. Nebuďme lamy :)

"Pohádky jsou víc než pravdivé: ne tím, že nám tvrdí, že existují draci, ale proto, že říkají, že draky je možné porazit."

Neil Gaiman, Koralina
Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne.


Je to jasné, Anička je UFOun.

Podle ošetřovatelek brněnského Klokánku byla třináctiletá Anička na úrovni šestiletého dítěte. Její obrázek se složitými matematickými formulemi ale udivuje i odborníky. "Třeba o čtyřrozměrné krychli se studenti učí až na vysoké škole," řekl iDNES.cz Dušan Pokorný z Matematicko-fyzikální fakulty.
Ta je spojována s novou dimenzí času, kterou ve své teorii relativity představil Albert Einstein. Dívka se pokouší také derivovat, zná maticový zápis rovnic i binární číselnou soustavu.

Nicméně zdá se že se zde jedná o nějakou intergalaktickou bitvu, neb i policisté pátrající po ní jsou evidentně UFOuni taky..

Novinář a aktivista Jakub Patočka kritizuje postup policie ve vyšetřování případu týraného Ondřeje. Vydal prohlášení, ve kterém reaguje na předchozí domovní prohlídky. Podle něj se jedná o skandální zásah do soukromí lidí z jeho okolí.
Policie totiž u Patočky, který se nedávno ukázal jako přítel rodiny, která je z trýznění osmiletého chlapce podezřelá, udělala domovní prohlídku.
Výsledkem bylo několik pytlů zabavených věcí, které policie odnesla k dalšímu zkoumání. Patočka přitom nebyl při akci přítomen.
Nejdřív snahu policie označuje za legitimní. "Proto jsem poskytl obsáhlé vysvětlení svého pohledu na všechny události, které s oběma případy souvisejí. Až poté jsem zjistil, že probíhají domovní prohlídky takřka všude, kde jsem se v posledních dvou dnech vyskytoval, například u mé sestry či u přátel," napsal Patočka.

To ale považuje za vážný a skandálně nepřiměřený zásah do soukromí lidí v jeho okolí. "Postup je o to podivnější, že se rozsáhlá akce koná tolik dní po Aniččině zmizení a o jeho smyslu nejlépe vypovídá, že například z mé domácnosti policisté odnesli hlavně počítače mých dětí a igelitový pytlík počůraný od našich koček."

Proti jednání policie chce Jakub Patočka podat stížnost.

Prostě v téhle zemi je bordel... a ve všem na co si dokážete vzpomenout...

Šabatová kritizuje postup úřadů - Život v Česku ...Spojitost útěku Aničky s členstvím rodiny v sektě, které se objevilo v sobotním tisku pak označila za "nesmyslné a fantasmagorické."


Převzato: www.zvedavec.org

Senátor John Kerry: Budova WTC č.7 byla stržena úmyslněOficiální verze událostí z 11.září 2001 dostala další významný zásah. Tentokrát se o něj postaral velmi známý senátor za stát Massachusetts a bývalý demokratický kandidát na prezidenta John Kerry.

Na nedávném setkání v Austinu (stát Texas) senátor John Kerry reagoval na otázku ohledně pádu budovy Světové obchodního centra č. 7 (dále WTC 7) vyjádřením, že podle jeho informací byl pád výsledkem kontrolované demolice, což přímo odporuje oficiálnímu příběhu, že se stavba zřítila v důsledku požáru a poškozením sutí a troskami.

Budova WTC 7 byla 47 patrová stavba v komplexu Světového obchodního centra a zřítila se 11.září v 17.20 hod. místního času. Stavba byla strukturálně zpevněná a nebyla zasažena letadlem, přesto se zhroutila ve stejnoměrné implozi ve vlastní stopě během pár sekund poté, co nevydržela relativně lehké poškození troskami a požárem po zhroucení dvojčat.

Zprávy BBC a CNN navíc oznamovaly pád budovy ještě předtím než se zhroutila, což naznačuje, že médiím byl předán popis událostí, které se měly teprve rozvinout.

Hasičům, policistům a technickému personálu oblasti Ground Zero bylo hodiny předem řečeno, aby vyčistili zónu zhroucení budovy č.7, jako by se chystalo její „svržení.“

Členové sdružení 9/11 Truth Now z Austinu se Kerryho dotazovali na budovu WTC 7. Kerry odpověděl: „vím, že ta stěna, vzpomínám si, byla v nebezpečí a myslím, že učinili rozhodnutí založené na nebezpečí, kvůli možnosti poškození dalších věcí a tak to udělali kontrolovaným způsobem.“

Kerry v podstatě říká, že stavba byla úmyslně stržena s úmyslem předejít náhodnému zhroucení blízkých staveb. Jenomže toto nebylo nikdy jednoznačně přiznáno. Činitelé se drželi názoru, že kolaps byl očekáván, ale nebyl podpořen náložemi s trhavinou, protože přiznání kontrolované demolice by mohlo vydat v nebezpečí samotný výklad událostí z 11.září 2001.

Jestli Kerry založil svou odpověď na vnitřní/důvěrné znalosti, či znalosti z doslechu je irelevantní. Skutečnost, že úřadující senátor Spojených států otevřeně popírá oficiální verzi 9/11 dává silný úder samotnému jádru diskuse o budově WTC 7, stejně tak soudní řízení kolem multi-miliardové pojistky na pozemek obklopující strženou budovu.

V únoru 2002 vysoudila společnost Silverstein Properties za účelem přestavby budovy WTC 7 na pojistném ve sporu s Industrial Risk Insurers 861 milionů dolarů. Odhadovaná investice Silverstein Properties vložená do WTC 7 byla 386 milionů dolarů. Samotné zhroucení stavby tedy skončilo platbou téměř 500 milionů dolarů. Rozhodnutí o platbě této sumy přitom zcela záviselo na tvrzení, že zhroucení bylo náhodnou událostí způsobenou pádem dvojčat.

EMT, hasiči a první vypovídající všichni věděli, že budova byla stržena. Nikdo, kdo má alespoň špetku selského rozumu, nemůže při sledování známého videa tvrdit, že budova nespáchala sebevraždu. A přesto Silverstein, vláda a její propaganda jsou oddáni mýtu, že stavba spadla důsledkem škod při požáru. Jsou zavázáni tomuto vysvětlení, protože jakékoliv přezkoumání kvůli jeho podpoře by podminovalo celý sled událostí 11.září a zpochybnilo další aspekty oficiálního příběhu.

Jejich důvěryhodnost závisí na zametání záležitosti pádu budovy WTC 7 pod koberec, což pro nás znamená povinnost neúnavně „bušit do bubnu“ WTC 7.

Oficiální vyšetřovací zprávy NIST a FEMA sice říkají, že nemohou vysvětlit pád budovy WTC 7, ale současně tvrdí, že souvisí s teroristickým útokem na komplex 11.září. Nicméně, zpráva FEMA obsahuje vyjádření, že „specifika požárů ve WTC 7 a způsob, jakým způsobily pád budovy, zůstávají v tomto okamžiku neznámé. Nejlepší hypotézy jsou jen velmi málo pravděpodobné. K vyřešení tohoto problému jsou nutné další zkoumání, vyšetřování a analýzy.“

NIST v současnosti podniká zkoumání za účelem stanovit, zda nebyly ke svržení stavby WTC 7 použity výbušniny, či zápalná zařízení.

Expert na kontrolované demolice Danny Jowenko po shlédnutí záznamu pádu a schématu budovy WTC 7 v holandské televizi okamžitě uzavřel, že její zhroucení bylo výsledkem úmyslně umístěných výbušnin.

Příprava stržení i jen průměrné budovy trvá týdny příprav. U stavby velikosti budovy WTC 7 by to zabralo přinejmenším stejnou dobu. Proto myšlenka, že stavba byla zničena následkem ohně rozšířeného z dvojčat není uspokojivou odpovědí, protože budova nemohla být připravena k neočekávané demolici během několika hodin, tím méně zatímco požáry spalovaly vnitřek. Veškerý personál byl z budovy stažen o mnoho dříve, což znamená, že výbušniny jasně patrné na filmových záběrech byly umístěny dny, či týdny před 11.zářím 2001.

Kerry byl dále tázán na výzkum Dr. Stevena Jonese, který testoval vzorky oceli z dvojčat a také roztavený prach. Oba vzorky byly pozitivní na látku Thermate, která se používá při řezání podpůrných nosníků kvůli místním reakcím při kontrolovaných demolicích.

Kerry prohlásil, že o výzkumu nemá žádnou povědomost a je „připraven naslouchat na základě faktů a důkazů“.

Protože je John Kerry kolegou prezidenta Bushe v organizaci Skull and Bones a přes masivní podvody prohrál volby v roce 2004, nemůžeme očekávat se zatajených dechem, že by Kerry znovu oživil vyšetřování událostí 9/11. Nicméně jeho závěr, že budova WTC 7 byla úmyslně stržena přidá značnou váhu záhadě 9/11 a vede ke kritickému zděšení vyšších státních činitelů.


Převzato: www.idnes.cz

Sedmimetrové vlny vyděsily Indonésii, ničily domy a lodě

19. května 2007 15:02
Až sedmimetrové vlny zničily v pátek na jižním pobřeží Indonésie několik stovek chatrčí a rybářských lodí a vyvolaly mezi obyvateli paniku. Tisíce lidí utekly do vnitrozemí ze strachu před opakováním přívalových vln tsunami, které o Vánocích 2004 zabily jen v této v zemi 170 tisíc lidí.

Nyní však dosud nejsou hlášeny žádné ztráty na životech, informovala dnes agentura DPA.


Indonéské úřady se domnívají, že mohutné vlny byly vyvolány neobvykle silnými mořskými proudy v kombinaci s aktuálním postavením Slunce a Měsíce.


"Moře se náhle zvedlo," popsala netradiční úkaz jedna ze zaměstnankyň hotelu Ramada na ostrově Bali. "Varovali jsme naše hosty a vyzvali je, aby opustili pláž. Dnes už je klid," dodala.


Panika vypukla mezi obyvateli provincie Aceh na ostrově Sumatra, kteří mají ještě v živé paměti dva roky staré tsunami.


Na pobřeží ostrova Jáva, kde loni v červenci přílivová vlna usmrtila přes 600 lidí, poničilo nyní vzedmuté moře příbytky místních rybářských rodin a jejich lodě vrhlo na souš.

Lidé z obav před novou smrtící vlnou prchali na výše položená místa a noc přečkali v provizorních přístřešcích.

 

A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 23.5.2007
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars, Merkur a Jupiter.

Mějte se hezky...

Hade, 20.5.2007