Nahoru ]

Prostě bodlák, na dnešní procházce s pejskem mezi dvěma dešti.
Vítám vás v novém týdnu. 

“Nic není určeno předem? Neexistuje tedy žádný osud?”
“Samozřejmě že existuje, ale osud vámi nepohybuje tam, kam sami nechcete jít. Vy si vybíráte. Váš osud závisí jen na vás.”
Richard Bach, Jediný

Náhodná ukázka od mojí maličkosti do nového týdne.
 


Jen 16 % Američanů věří oficiálnímu mýtu o 11. září

V novém rozsáhlém průzkumu veřejného mínění, provedeném listem New York Times a CBS News, vyšlo najevo, že oficiálnímu vládnímu výkladu teroristických útoků z 11. září 2001 věří v USA pouhých 16 procent lidí. Na otázku: „Myslíte si, že členové Bushovy administrativy říkají pravdu, většinou říkají pravdu, ale něco skrývají, nebo většinou lžou?“ odpovědělo 16 %, že říkají pravdu, 53 % usoudilo, že něco skrývají, 28 % se domnívá, že většinou lžou a zbývající 3 % si nebyla jista.


Jistě jste na různých konspiračních serverech zaregistrovali dohady o tom, že přistání amerických astronautů, na Měsíci byl podvod, atd. Takže tady je další slovo do pranice :)

Byli Američané opravdu na Měsíci?


NASA chystá návrat astronautů na Měsíc. Ve světle těchto zpráv se opět objevují kritické hlasy, které tvrdí, že se nejedná o návrat, protože Američani tam nikdy nebyli. Jaká je tedy pravda?

Každý významný lidský čin je provázen pochybnostmi. V případě vědeckých objevů jsou kontrolním mechanismem ostatní vědci, kteří můžou experiment zopakovat nebo jej vyvrátit. Jak však zkontrolovat kosmickou mocnost, která poprvé vyslala astronauty na Měsíc? Jakou máme záruku, že to všechno nenafilmovali ve studiu a že se tedy nejedná o podvod století? Co všechny ty argumenty usvědčující NASA z velké „hollywoodské show“?


OCHUZENÝ URAN JE HODNĚ NEBEZPEČNÝ

Chemické zbraně jsou zakázané, přesto jsou moderní střely nacpané ochuzeným uranem, který se jako chemická zbraň chová. Zajímá to někoho?

Syndrom války v Zálivu plnil před časem stránky všech novin a časopisů, přestože nikdo nevěděl, co ho vlastně způsobilo. Za patnáct let toho lékaři zjistili hodně a zprávy se mění od špatných k tragickým. Nyní už víme, kdo je hlavní podezřelý - a zdá se, že už to nikoho nezajímá.

Látka, která se nesprávně označuje jako ochuzený uran, vzniká poté, co je obohacený uran při produkci paliva pro jaderné reaktory oddělen (většinou pomocí plynovou difuzí hexafluoridu uranu) od uranu přirozeného. I ochuzený uran jako takový zůstává stále radioaktivní. Jeho aktivita je snížena na šedesát procent původní hodnoty, ale s radioaktivitou je to jako s těhotenstvím: neexistuje stav, kdy by mohla být žena jen „částečně“ těhotná.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 1.11.2006 .
Jak vypadají jednotlivé aspekty, které nás budou provázet příští týden ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars, síla ostatních planet bude vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 29.10.2006