Nahoru ]

Taková pavučinová asociace :)

Vítám vás v novém týdnu.

"Nejsem už tak směšný
abych si myslel že myslím
díváním do nebe."

 Achille Chavée - Cena zřejméno, 1960
Náhodná ukázka od Polly do nového týdne...


A do nového týdne postřeh (pokračování příběhu) od Táni :)

Zas ta PRAVDA, :o)
Nějaký nešťastník našel na webu moje povídání o komunikačních blocích, vytáhnul tenhle jeden kamínek z mozaiky a použil ho jako zbraň, jako dlažební kostkou s ním zamířil na mého zlatého švagra.
Zasáhl, pravda, jenže René není žádnej bambula, René si zjistil původ, kontaktoval výrobce, vyjasnil si parametry - a použil tu dlažební kostku jako stavební materiál v novém vztahu, :o) René UMÍ komunikovat, :o)
Už z toho, milý nešťastníku, Ti musí být jasné, že moje kamínky NEJSOU pravda, jsou přibarvené a přitesané, aby pásly do celkového aranžmá, navíc zastarávají a podléhají erozi, tak jak nás život semílá, :o)
Občas to ve svých psaních zapomenu zdůraznit, ale VŠECHNA ta psaní jsou PŘÍBĚHY, i když nemám dost fantazie, abych psala pod pseudonimem, i když nemám dost opatrnosti, abych si vymýšlela fiktivní jména hrdinů, i když mě některá nebezpečí nenapadnou, dokud se nestanou.
A ještě: mám ráda VŠECHNY své hrdiny, a to je PRAVDA, :o)

TK


Zemře Šaron na kabalistické prokletí?

Pulsa d'nura  je všeobecně považovaná za nejhroznější kabbalistickou kletbu exkomunikace. Je připisována kabbalistické škole Kabbalah Ma’asit. Podle popisů nalezených v knihách, deset spravedlivých kabbalistů se shromáždí po tři následující dny o půlnoci v synagoze, kde zhasnou házením hlíny 24 černých svící a za zvuků šofaru za obcházení svic přednesou sedmkrát kletbu. Černé svíce symbolizují osobu, která má být prokleta. Házením hliněných kuliček je pak kabbalisté zhasnou. Tím "zhasnou" i proklínaný život. Hlína symbolizuje smrt, zvuk šófaru otvírá nebe, aby Bůh to proklínání vyslyšel. Jestliže byla kletba pronesena úctyhodným člověkem a dotvrzena spravedlivými muži a proti vhodnému cíli, cíl má zemřít během roku. Jestliže by bylo pronesena nehodnými osobami nebo proti cíli, který nezhřešil proti lidu Izraele, kletba má mít bumerangový účinek. Zemřou ti, kteří ji vyvolali. Více >>>>>

Jak přežít NWO

Situace je to depresivní. Satanský kult ovládá světové půjčky a vládne prostřednictvím myriady zastoupení. Je rozhodnut zničit civilizaci a nastolit orwellovský policejní stát.

Hodiny denně strávíte čekáním na nové zprávy s tváří přilepenou na výkladní skříni světa. Jste „venku“, „mimo“.

Snažíte se živit se potravou světa, ale většina toho,co absorbujete, je otrávená: mravní zkáza, korupce, opakování a tragedie. (Má tohle být účelem? Demoralizace a brutalizace?)

Člověk potřebuje rituály

Německý psycholog a etnolog dr. HOLGER KALWEIT (58) je považován za předního evropského odborníka na keltskou kulturu a její spirituální odkaz. Procestoval celý svět, pět let strávil v Indii, spal v Cheopsově pyramidě i na jejím vrcholu, oponoval dalajlamovi, v indickém Benáresu meditoval se svatými muži, účastnil se posvátných rituálů s Indiány i Aboriginci (domorodci) a Evropu seznámil se spirituálním odkazem šamanů. Všechny staré národy, které dnes bůhvíproč považujeme za primitivní, o existenci říše mrtvých vůbec nepochybovaly... Obrovské množství indicií existence "něčeho" po smrti se objevuje samozřejmě i dnes.

Naši galaxii deformuje tajemná neviditelná hmota

Astronomům se patrně konečně podařilo vysvětlit pokřivený tvar naší galaxie - Mléčné dráhy.

Podle jejich zjištění je pokřivení asi způsobeno kolizí mezi tajemnou skrytou hmotou a dvěma galaktickými sousedy Mléčné dráhy.

S odvoláním na poznatky, zveřejněné na 207. setkání americké astronomické společnosti, to napsal odborný server Space.com. Pokřivení Mléčné dráhy si lze podle vědců představit zhruba tak, jako kdybychom starou gramofonovou desku vystavili horkým slunečním paprskům a ona se v důsledku toho zprohýbá. Astronomové se tento zvláštní tvar snaží vysvětlit již téměř půl století, zatím se jim to však příliš nedařilo.

Dřívější vysvětlení počítala například s tím, že je to způsobeno gravitací dvou sousedních menších galaxií. Hypotézu nicméně později experti opustili. Nyní však vědci z Kalifornské univerzity v americkém Berkeley tuto starou teorii oprášili a obohatili ji o nové aspekty.

S využitím počítačových modelů zjistili, že zmiňované sousední galaxie mohou Mléčnou dráhu ovlivňovat, avšak pouze v případě, že se na tom podílí i tajemná skrytá hmota. Tato hmota nemůže být přímo pozorována, neboť nevysílá ani neodráží žádné viditelné světlo či elektromagnetickou radiaci. I přesto s ní však vědci pracují, neboť její existence byla prokázána prostřednictvím vlivu, který má na jiná vesmírná tělesa.

Astronomové se domnívají, že skrytá hmota může tvořit až 90 procent hmoty ve vesmíru. Experti při počítačových simulacích rovněž zjistili, že pokřivení galaxie není statické, jak se dosud domnívali. Ukazuje se, že jde o velmi dynamický jev, řekl astronom a jeden z členů týmů Leo Blitz.


12. ledna 2006, (čtk)
 


 A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 18.1.2006 .
Jak vypadají jednotlivé aspekty, které nás budou provázet příští týden ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit SLunce a Venuše. Stále zůstává platné varování před velmi nepříznivým vlivem Marsu. V sobotu pozor na úplněk.

Mějte se hezky...

Hade, 15.1.