Nahoru ]


 
Vítám vás v novém týdnu. 
 

"Mám za to, že tou nejmilosrdnější věcí na světě je neschopnost lidské mysli usouvztažnit veškerý svůj obsah. Žijeme na poklidném ostrůvku nevědomosti uprostřed černých moří nekonečna a neočekává se, že se budeme vydávat daleko od břehů. Vědy, všechny do jedné napínající své síly vlastním směrem, nám dosud nezpůsobily větších škod; ale jednoho dne nám poskládání jednotlivých dílků vědomostí otevře tak strašlivé pohledy na realitu a na naši hroznou pozici v ní, že z tohoto zjištění bud propadneme nepříčetnosti, nebo se z vražedného světla stáhneme do klidu a bezpečí nového období temna."

VOLÁNÍ CTHULHU, Howard Phillips Lovecraft
Náhodná ukázka do nového týdne od mojí maličkosti.


Bývalý analytik CIA: Fingovaný teroristický útok proběhne nejspíše v šestém nebo sedmém měsíci
Paul Joseph Watson a Alex Jones

Bývalý analytik CIA Ray McGovern předpovídá, že v červnu nebo v červenci dojde v Evropě a ve Spojených státech k fingovanému teroristickému útoku, neboť je nutno připravit zdůvodnění plánovaného vojenského útoku Bushovy administrativy na Írán.

McGovern vystoupil jako host v pořadu The Alex Jones Show. Na otázku, v jakém časovém horizontu vidí válku s Íránem, odpověděl, že za obvyklým diplomatickým mlžením jsou všechny šachové figurky už rozestavěny, aby daly protivníkovi konečný šach-mat.

„V Zálivu je už jedna letadlová loď a nejméně dvě jsou na cestě. Alespoň to vyplývá z informací, které mám. Na místo obě dorazí v průběhu příštího týdne nebo tak nějak.“

„Propaganda už jede na plné obrátky, letadlové lodi zaujímají své pozice. Nebude těžké nechat odstartovat bombardéry z britských a amerických základen. Rakety jsou rozmístěny a čekají na stisk knoflíku,“ řekl McGovern. Více >>ZDE>>


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 7.6.2006 .
Jak vypadají jednotlivé aspekty, které nás budou provázet příští týden ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet vyrovnaná. Pozor na úplněk 11.6..

Mějte se hezky...

Hade, 4.6.2006